Sayfa 362/888 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kararlı Yazıyı Oku
    iblisler yine hayal kurdurmaya başladı. bugünkü kapanışı da tahmin etmek zor olmadı. özetle ben de elbette bu lanet paçavradan satıp kurtulacağım elbet fakat biliyorum ki bu kadar çok neredeyse hisseye yapışmış ve umutla bekleyen k.y. varken bu hisse yükselmez.

kişisel kanaatlerim olup yatırım tavsiyesi değildir
    Yükselecek. Ve yükseldikçe daha çok ky takılacak peşine. Topladılar uzun zamandır maymunları. Kademeler sığ. Gün gelecek maymunları 50 dolardan satacaksınız denilecek. Herkesin iştahı kabaracak. 20, 25, 30, 35... verdikçe verecek. O 50 doları belki görecek. Gördükten sonra şelale olunca kim satabilecek o sığ piyasada?
    Biz o 50 doların peşinde değiliz. 50 ye giden yoldaki 30, 35 in peşindeyiz. Nasip olursa... Yükseltmez mi şişman parmak? Kendi bilir. Biz de var 300-500 onda var on milyonlarca. Eli mahkum...

2. sevdiğimin evladı niye yükseltmesin 50 dolara hisseyi garibanın elideki hisseleri çeşitli manevralarla alavere dalaverelerle zorbalıkla elinden aldı şimdi at oynatır sadece benden (300 bin tl zararım var) bir milyon elli iki bin lot hisse aldı bana hayrı olmayan hisselerin mücahit Ören'e de asla hayırlı olmasın..Dürüst,mert bir iş insanı değil bir dahamı ihlasların yanından geçmek belkide burada 2.ihlas finas vakası olmuştur diyebiliriz..Zalim..

3.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    sevdiğimin evladı niye yükseltmesin 50 dolara hisseyi garibanın elideki hisseleri çeşitli manevralarla alavere dalaverelerle zorbalıkla elinden aldı şimdi at oynatır sadece benden (300 bin tl zararım var) bir milyon elli iki bin lot hisse aldı bana hayrı olmayan hisselerin mücahit Ören'e de asla hayırlı olmasın..Dürüst,mert bir iş insanı değil bir dahamı ihlasların yanından geçmek belkide burada 2.ihlas finas vakası olmuştur diyebiliriz..Zalim..
    Bir yanlış anlaşılma olmasın kartal arkadaşım. Hisse 50 dolar olacak demedim. İnternette yıllardır dolaşan bir hikaye var. Ona atıfta bulundum sadece. Hikaye şu:
    Bir zamanlar köyün birine bir adam gelmiş ve tanesi 10 dolardan maymun alacağını söylemiş. Köyde çok maymun olduğu için köylüler sevinçle ormana koşup maymun yakalamaya başlamışlar. Adam, binlerce maymunu 10 dolardan satın alınca ortalıkta maymun azalmış, yakalaması da zorlaşmış. Köylüler, tam maymun yakalamaktan vazgeçecekken, adam her maymun için 20 dolar vereceğini söylemiş. Yeniden heveslenen köylüler, tekrar maymun yakalamaya başlamışlar. Maymun sayısı azaldıkça fiyatı artıran adam, bu kez her bir maymun için 25 dolar ödeyeceğini ilan etmiş. Ama artık maymuna rastlamak bile çok zorlaşmış. Bunun üzerine adam, fiyatı 50 dolara çıkardığını ancak kendisinin işi olduğu için şehre gitmesi gerektiğini, yardımcısının onun yerine alım yapacağını söylemiş. Fiyat 50 dolar ama ortalıkta hiç maymun yok, köylüler kıvranıyor. Yardımcı köylülere, "o yokken, şu büyük kafeste topladığımız maymunlar var ya, ben onların tamamını size 35 dolardan satayım, siz de patron gelince ona 50 dolardan satarsınız" demiş. Köylüler büyük bir sevinçle tüm birikimlerini bir araya toplayarak tanesi 35 dolardan maymunların hepsini almışlar. Sonra da beklemişler maymun tüccarı adamın dönüş yolunu. Ne var ki ne maymun tüccarını ne de onun yardımcısını bir daha gören olmamış.
    Umarım karşına çok güzel fırsatlar çıkar da zarardan kara geçersin kartal.
    Yeri gelmişken şunu da belirteyim. BU FORUMDA YAZDIKLARIM SADECE SOHBET AMAÇLIDIR. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM TAVSİYESİ VERECEK KADAR BİLGİ SAHİBİ DE DEĞİLİM.
    Herkese bereketli, hayırlı kazançlar dilerim.

4. Aylardır boşu boşuna derinlik için para ödüyorum. İnsan bi heyecan katar tahtaya izlediğimizde vay be ihlas grubuna helal olsun diyesimiz gelir. Ama nerde beklerken ağızdan çıkan sözleri duysalar herhalde renkleri kıpkırmızı olurdu aracı kurumlar benim gibi yatan izleyici olan yatırımcıya beleş ekranda vermiyor zalımlar
    Bi zahmet artık yeşil renkli günlerimiz olsun ki ekranı boşa almamış olayım

Umutluyum inşallah umudumun içine etmezler yine

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Aylardır boşu boşuna derinlik için para ödüyorum. İnsan bi heyecan katar tahtaya izlediğimizde vay be ihlas grubuna helal olsun diyesimiz gelir. Ama nerde beklerken ağızdan çıkan sözleri duysalar herhalde renkleri kıpkırmızı olurdu aracı kurumlar benim gibi yatan izleyici olan yatırımcıya beleş ekranda vermiyor zalımlar
    Bi zahmet artık yeşil renkli günlerimiz olsun ki ekranı boşa almamış olayım

Umutluyum inşallah umudumun içine etmezler yine

Yatırım tavsiyesi değildir.
    oyak yatırımda ben para vermiyorum isterseiz bir araştırın

6.  Alıntı Originally Posted by matkap Yazıyı Oku
    oyak yatırımda ben para vermiyorum isterseiz bir araştırın
    Ben çok fazla işlem yapan yatırımcı tipi değilim ondan dolayı aracı kurumlar ücretsiz ekran vermiyor. Tanıdıklar vasıtasıyla da almak istemiyorum. Ekrana para vermekte bana koyan şey verdiğim para değil bu hissenin insanı gıcık etmesi Yoksa yeşil yeşil yansa valla hiç umursamam

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. TTolga ,ben sen dedin demiyorum mücahit Ören hisseyi 50 dolarda 150 dolarda yapar yeterki istesin demek istiyorum sen burada kendine pay çıkarma yani benim anlatmak vurgulamak istediğim başka şey seninle alakalı değil sen üzülme rahat ol..

8.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Ben çok fazla işlem yapan yatırımcı tipi değilim ondan dolayı aracı kurumlar ücretsiz ekran vermiyor. Tanıdıklar vasıtasıyla da almak istemiyorum. Ekrana para vermekte bana koyan şey verdiğim para değil bu hissenin insanı gıcık etmesi Yoksa yeşil yeşil yansa valla hiç umursamam

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
    Abi inşallah yeşil yandıgı günler görmen ve kazanman dileklerimle

Sayfa 362/888 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •