Sayfa 884/889 İlkİlk ... 384784834874882883884885886 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    geri alıyorum. .
     Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    geri alıyorum...ytd..

Geri alan alana... Bu geri alımlarla kalkacak inşallah koca ihlas
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Geri alan alana... Bu geri alımlarla kalkacak inşallah koca ihlas
    Geri alma sırası miço da bakalım alacak mı.
    Tahtadan.

Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Geri alma sırası miço da bakalım alacak mı.
    Tahtadan.
    Hacimli kaldırma indirme var birşeyeler olur inşallah. miço takis çok fena, para buharlaştırma kralı...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Hacimli kaldırma indirme var birşeyeler olur inşallah. miço takis çok fena, para buharlaştırma kralı...
    İşlem hacimi diğer tahtalarda etkili, bana göre dikkat çekmek amaçlı olup mal yedirmekten öte gitmez

Haftalık takas olumlu ve alıcılar aktif görünüyor. Bu hafta iyimser olmak istiyorum. Yürü artık, bre utanmaz!!!

1,09 alışta 1saat bekledi endeksin yükselmesine rağmen 1,10 dan alan olmadı. 20 yıl öncesi rakamı bile piyasa tarafından itibar görmüyor artık.
    Kaldırın pılınızı pırtığınızı defolun kotadan daha neyi bekliyorsunuz.
    Vefat eden insanlar, dağılan yuvalar biliyorum bu süreç de zulmunüz yetmedi mi.

Cıtıbank yabancı haftalık net alışı 20.500,198 adet. Toplam 40.322,485 adet... Kalkış yapması lazım diye düşünüyorum. Yetti artık !!!

1,10 geçilemiyor algısı yaratılmaya çalışılıyor kanaatimce. Yeterli mal alacakki kaldıracak. Kimden alacağı meçhul. İzliyoruz...

Sayfa 884/889 İlkİlk ... 384784834874882883884885886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •