Sayfa 327/889 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Boş konuşmayın. Adamlar çanağı da yapıyorlar çömleği de kulbu da. Adamlar sabahleyin 1.30 a kadar sürdüler hisseyi. Hem de borsa düşerken. Mademki güvenmiyorsunuz hisseye. Neden satmadınız. Ne bekliyordunuz. Borsa 4 bin puan düşerken bunun tavan yapmasını mı? Uğursuz hus 50 kuruşu geçmez diyordu. 1 lira hayaldi ona göre. Bu hisse onun gibilere inat gidiyor ve daha yolu uzun. Belli ki çok eskilerden alanlardan. İsyanına diyeceğim yok. Ama insanlarla dalga geçer gibi psikolojilerine oynamak en masum tanımla ahlaksızlıktır.
    50 kurus u gecmez demedim aksine yukselir ama reel olarak hep zararda olacaginizdan bahsettim
    sonuc ortada 15 cent yine gecemedi
    ky yatirimi bir ev yada araba almak.icin yapar simdi geri donup 1.20 den hesaplayin bakalim 60 kurus tan bozdurup alabildiginden daha iyi bir araba yada ev alabiliyor musun
    bist sadece adam gibi sirketlere.yatirim yapana kazandirir geri kalan yuzde 90 sahtekardir mucaitinde bir sucu yok o da.boyle gormus
    genel olarak borsadanbuzak.durun illa oynacam diyorsan en son tercih ihlas olmali

2.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Teknik analiz, tahtacının tuzaklarını ön görme yeteneğidir. Arkadaşımız da bize kılavuzluk yapıyor sağolsun.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tahtayı borsaya girdiği günden beri takip ediyorum neredeyse. her tarafı tuzak bunun. hangi öngörüden bahsediyorsun. youtube veya benzer mecralarda yayın yapan analistler ihlas deyince kaçıyorlar.

3. bu arada ihlas şanına yakışanı yapıyor her zamanki gibi. az daha gayret dibe az kaldı, borsanın en rezil kağıdı olduğunu ispat etme zamanı..
    kişisel kanaatlerim olup al,tut,sat tavsiyesi değildir.

4. Bir hayal kurmak istiyorum. Aşı bulunuyor. Korona bıçak gibi kesiliyor. Piyasalar coşuyor. İhlas iki üç. Sonra Akdenizde rezerv bulunuyor Karadenizdekinin misli misli katı. Bir kuşak bir yol faaliyete geçiyor Çinden Avrupa ya Türkiye üzerinden. İhlas beş on. Offff 😇

5. Orta Güvenilirlikli YUKARI DÖNÜŞ FORMASYONLARI
    Yusufçuk Doji
    http://www.witforex.com/candlestick/B1201.png
    Yusufçuk Doji Boğa Formasyonunda açılış ve kapanış fiyatları birbirine eşittir ve gövde yoktur.

6.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Bir hayal kurmak istiyorum. Aşı bulunuyor. Korona bıçak gibi kesiliyor. Piyasalar coşuyor. İhlas iki üç. Sonra Akdenizde rezerv bulunuyor Karadenizdekinin misli misli katı. Bir kuşak bir yol faaliyete geçiyor Çinden Avrupa ya Türkiye üzerinden. İhlas beş on. Offff 😇
    İhlas da bu hayal😀😀

7. Bacaksız amerikan tohumu küçük COAG ve ihlas holding hissesinin düşmesine vesile olanlar siz gerçekten tam bir süzmesiniz..Spk ve Bist adamlar,soygunculuğa,hırsızlığa devam ediyorlar göstermelik devre kesicinizi bile nazari dikkate almıyorlar bildiklerini çok rahat yapıyorlar demekki siz devlet kurumlarından sakınmıyorlar siz nasıl küçük yatırımcıyı koruyorsunuz anlayabilmiş değilim size nasıl güveneceğiz bizlere söylermisiniz
    Son düzenleme : wise stockbroker; 28-10-2020 saat: 16:14.

8. Ördek avlama kağıdı

Sayfa 327/889 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •