Sayfa 829/888 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Keşke popiyi değilde beynini çalıştırıp bazlama satsaymış biz burada neşe içinde farklı güzellikler konuşuyor olacaktık ama dediğin gibi bizler böyle bir zamanda ancak kendimizi ahlaki olan doğru yola kanalize edebiliyoruz düşe kalka..Allah sonumuzu iyi ve güzel eylesin..Sizlerde sağlıcakla kalın..

2. tek seçenek bu ihlas grubunun tamamına kayyum atanması. sadece magduriyet doguran gereksiz şirketler topluluğunu muhafaza eden kim var ise gerçekten çok cesur kendinde bu gücü görüyor demekki . kimler bu soyguna ortak ise hem bu dünyada hem ahirette hesapları çok çetin olacak dolar ve enflasyon bazında insanların paraları 10/1e düşmüş .... bizim fonladıgımız paralarla hem dolar aldılar hem yatırım yapıp servetlerine servet kattılar .... tamamen ahmakça bi yatırım yaptıgımı kabul ediyorum bu hırsızların hisselerine yatırım yaptıgım için .... fakat bu kadar insanlara zulüm edilmez tek kelime ile ibretlik bi durum paramız tuvalet kagıtı bile değil .... gerçekten bu düzene alet olanları ALLAH a şikayet ediyorum çünkü şikayet ettigimiz kurum ve kuruluşlardan devletten insanlara bi fayda yok şikayet edebileceğim en yüksek makama şikyet ediyorum ALLAH tüm planlarınızı bozsun inş
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

3. an itabari ile 3 sent bile degil ....... 0.19-20 kuruşta bile 8-10 sent civarındaydı buradan tepki vermesi gerekir diye düşünüyorum buraların dip olması ümidi ile yoksa aşagısı uçurum ..... yazıklar olsun bu soyguna izin verenlere ALLAH tüm kötü planlarınızı bozsun inş
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    an itabari ile 3 sent bile degil ....... 0.19-20 kuruşta bile 8-10 sent civarındaydı buradan tepki vermesi gerekir diye düşünüyorum buraların dip olması ümidi ile yoksa aşagısı uçurum ..... yazıklar olsun bu soyguna izin verenlere ALLAH tüm kötü planlarınızı bozsun inş
    O bahsettiği soyguna,vurguna,hırsızlığa izin verenler aynı tavanın balıkları olan Ak Parti hükümeti ve ekonomik krizlerin partisi çorbacı asalak Mhp'liler ve spk,bist devlet kurumlarıdır..Tam 22 yıldır beraber soygun,vurgun,hırsızlık yapıyorlar ve çalanlarıda ,kul hakkı yiyenleride kendi yandaşları kabul edip göz yumuyorlar..Allah aşkına bu harami din tacirlerinin bir bakın yüzlerine zerre kadar Allah'ın nuru varmıdır ben göremedim..Allah hepsini ıslah eylesin diyorum kötü söz söyleyip seviyelerine inmeyeceğim zaten itibarları yerlerde sürünüyor..
    Not:Benim alavereci,dalavereci,yalancı siyasi partilerle asla işim olmaz ...
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 05-07-2022 saat: 22:55.

5. tavan serileri yaklaşıyor gel eylül gel ytd

6. Secim atmosferine girdiğimiz günlerde her taraftan ayrı bir seçim strajezisi,senaryosu duymaktayız.Son duyumlar.mevcüd hükümete yakın şirketler (hisseler)seçim öncesi hisseleri hiç olmadığı kadar düşürüp,küçük yatırımcıyı hapsedip,mevcüd hükümet giderse şirket zor duruma kalır algısı yaparak,elinden geldiği kadar çok seçmeni hissede tutmaya çalışaçakları duyumları alınmaya başlanmıştır..

7. hey gidi gunler hey cali arkasindan halay basi kabile reisi , hemen yaninda getto sonracima atik..
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

Sayfa 829/888 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •