Sayfa 657/888 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. #IHLAS İHLAS HOLDİNG - VBTS kapsamında şirket paylarına 5 Mayısa kadar açığa satış ve kredili işlem yasağı getirildi.

Sizce dün bu kararı SPK niye almış olabilir?

2.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    İhlas hissenet topiğinde çöreklenmiş çeteye, cevap nasıl verilebilir?

Ortalama 1,20 kabul edersek (bedelli sürecini) hisseyi 0,57 ye getirdiler.

Şu anki 0,57 fiyata göre çete % 210 kazanma fırsatı yakalamış oluyor.

Bu çete ye şahsen kendi adıma bu kazancı onlara vermiyeceğim.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Siz Mücahitin geri alım programı kararını çıkarmasının kendi isteği ile yatırımcıyı çok düşündüğünden mi kaynaklı olduğununu

düşünüyorsunuz?

3.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Çetenin gazına gelip beni suçlasan da harika bir yazı.Aynen katılıyorum.Ancak bu kuruluşları harekete geçirmek için biz yatırımcılara hiç görev düşmüyor mu? SPK nın denetim ile ilgili birimini harekete geçirmek biz yatırımcıların da aynı zaman da görevi değil midir?
    SPK nın dün aldığı kararda şikayetçi olan yatırımcıların payı yokmu dur?
    Spk ya her gün onlarca şikayet gidiyordur merak etme ama yine diyorum bu işin başrolünde zaten spk var. Sırf bu yükselen seslerden dolayı olur da spk inceleme yaparsa diye de geri alım programı açıklandı. Bu işe yaramayan geri alım kararı şirket ve patronun aklanması için yapılan bir hamleden öte bir şey değil.

Elbet gün gelecek bunlarda bunlara çanak tutanlarda ortak hareket edenlerde ettiklerini İlahi adaletten bulacaklar.
    ALLAH kitap diyerek Milleti kandıranlar sözde kendilerine cemaat diyerek İslamı kullanıp diğer taraftan paraya tapanlar kula kul olanlar kul hakkı yiyenler kendini mazlum gösteren zalimler öyle kolay can vermez elbet.

Ben bir tek bunu bilirim.

4. Evet.Serdar YILDIZ.

Şimdi yatırımcılar gelse açığa satış yapıp hisseyi namertçe çökerten çeteye bir güzellik yapıp açığa sattıklarını toplatsa küçük yatırımcının psikolojisi bir nebze olsa düzelir değil mi?

5. Müco malını 0,81 den şirkete verdi zaten.Ne zaman isterse o zaman tahta düzelir.Elindeki nakiti vadeli yapsa yüzde 20 temizi var.Acelesi olduğunu hiç sanmıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    #IHLAS İHLAS HOLDİNG - VBTS kapsamında şirket paylarına 5 Mayısa kadar açığa satış ve kredili işlem yasağı getirildi.

Sizce dün bu kararı SPK niye almış olabilir?
    Her kap haberi sonrası hisse satış yiyorsa bu şunu gösterir. Adam millete ahanda dönüyor hisse algısı yaratıp hisse satma derdinde demektir. Açığa satma kararı geldise ne oldu, hisse 58 kuruş oldu. Oda endeks yüzde 1 düşükte ondan endeks yüzde 1,5 düşsun buda 56 kuruşta olur.

Ayrıca 1milyar 200 milyon Luk hissede 50 milyon lot alsa ne olur almasa ne olur. 30 milyon TL yapar alsa burdan. Bunlarin hepsi aldatıp alım var desin millet e iteleyelim taktiği oldu. Her şey ortada. Madem alacaksa 200 milyon lotu alsın bari. Hiç değilse.

Tahtayı ezbere biliyorum. Daha önceden hisseleri açtığı farklı yandaş isimlerdeki kuluçka hesplara aktardı . Şimdi o kuluçka hesaplardan satıyor, güya mu ca it oğlu it satmıyor gibi görünüyor. Bunu herkesde biliyor Stan muca it kendisi. Kuluçka hesaplardan satıyor lotlari. Neden cunki bedava lotlar onun için bunlar.

Muca it için para verip aldığı hissler değil zaten bedava hisseler bunlar. Tam bir orrrsubu çocuğu bu adam. Yahudi kirmasi . Müslüman isimleri kullanıp müslüman ülkesinde milleti kandırıyorlar.

Sonları geliyor inşallah , çok çok 2023 de bunlar ülkeyi terk edecektir. Hani hep 2023 vurgusu yapılıyor ya , işte o gün kaçacaklar.

Bu yıl ihlaslarin yılı olacak diyordu kimi ziyaret edince dedi malum şahsi belli. Oluyor zaten beş şirkette bedelli istedi verdiler ve hisseyi bedelli yapıp yarı yarıya düşürdü hepsini de.
    Soygun yapacağım demiş adam . Sırtını sivazlamis saraylıda. Koçum yürü milleti soy getir parayı senin yılın bu yıl demiş.

Allah bunu ve bunun soygununa ses çıkarmayan destek veren tüm herkesi kahrı perişan etsin. Yere batirsin bu dünyada da ahirette de.AMİN

7. Şirketin bedelliden gelen 709.600.000 TL vadelide ne kadar getiri sağlıyor?

% 20 den hesaplıyalım......

Daha önce hesabı yapıldı.Aylık 12.500.000 Tl den fazla şirkete getirisi var.

Yıllık yaklaşık 150.000.000 TL .Bu miktarda 0.58 den işlem gören şirketin yıllık getirisi.....

8. Adam satılmayan 29 milyon lotu 1 liradan aldı ve 58 kuruşa satıyor öylemi. Tabiki satar neden cunki adamın kaybı yok. Bedava hisseler onun için. Ana benim bedava değil 1 liradan aldığım hisseler şimdi 50 kuruş.

700 milyonu faize yatırmış peki bir aydır sattığı hisse paralarını da mı faize yatırıyor hergun satıp. Merkür musun nesin sen, çocuk kandırır gibi halen ufuruyor duruyorsun. Burda pazarlama hisseyi , herkes biliyor artık
    Git başka yerde propaganda yap hisse hakkında bari bilmeyenler ağına düşsün.

Sayfa 657/888 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •