Sayfa 588/889 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    buraya umutvari yazanlara aldanmayin
    bu grup dusuk fiyati ile ucuz ky icin cazip algisi
    yaratir
    donup dolasip muhabbet ayni yere gelir
    10 tl olsa ona da raziy mis mis
    gercek olan su
    hisse 1 tl bile degil ustunde tutunamiyor
    tutunsa bedelli yapiyor
    20 yil.once 50 tl olan hisse su an 70 kurus
    deger kaybini dusunun yillardir bedelli ile goturdugu cabasi
    Ben umutvari yazmadım olsa yeter dedim. Temennimi söyledim. Yoksa hissenin fiyatı ortada. Ama senin gibi olumsuzluk pompalamıyorum burada. Bir maksadım yok gizlim saklım yok. 30 kere dedim bir çay içelim diye hus Korkusu gizlisi saklısı olan gizlenecek veya pazarlamacı olan biri bunu demez.

Buluşuruz resim çekinir atarız buraya olur mu
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    20 yıl önceki TL bazlı zirvesini görse bile yeter bana
    O zirvesine baktım 6,35 gibi bir rakam. Ben onu istemem, olacaksa 10 tl düz bir rakam olsun. Nevar yani olamaz mı?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    O zirvesine baktım 6,35 gibi bir rakam. Ben onu istemem, olacaksa 10 tl düz bir rakam olsun. Nevar yani olamaz mı?
    Husa inat yani!!

4.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Husa inat yani!!
    Yok ben hus ile aşık atamam. Hem hus hep geçmiş ile alıp veriyor, onun geçmişten gelen bir kuyruk acısı var da ondan. Ama benim yok çok şükür. Hala buradaki bizler zaten bir sürpriz için bekliyoruz, ama aşağı ama yukarı.

5. Artık aşağı olmasın sayın oxijen,iliğimizi kuruttu.Ama bugünkü endexe rağmen dik duruşu biraz olsun umut verdi bana.Hayırlısı bakalım

6.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Bu laflar senin gibi kültürlü birine hiç yakışıyor mu ws. Yazdığımı iyi oku ben ihlasa da giydiriyorum. Bi merkürüm dedim diye niye bu kadar küplere bindin, Merkür ne yaptı sana. Yani onunla da bir iki laf edemiyecek miyiz. Husa kulak ver diyorsun da sen kulak verdin mi?. Sat kurtul diyor daha ne bekliyorsun buralarda oyalanıyorsun. Yoksa sen de mi tokmaklanmaktan zevk mi alıyorsun.
    Peki senin gibi uyanık açık göz birinin o bahsettiğin pazarlamacı şahsın kim olduğuna dair bir araştırması oldumu ki her gördüğüne hoşgeldin ne kadar iyisin ağabey yüzünde çiçekler açıyor nurlar viran oldu akıyor ne olacak bizim halimiz diyorsun..İhlasların ve patronlarının hali ortada sürekli yatırımcısına kaybettiriyor bu suça dolaylı olarak mercury pazarlamacısı ortak ortak oldu onlar kazandı biz kaybettik hala mercurry imdaattt diyorsun gelde kızma kardşim dahi olsa kızarım arkadaş ayrıca tokmaklanmaktan zevk alınıp alınmadığını senin tecrübelerin daha iyi açıklayacağı kanaatindeyim hele bir anlatta dinleyelim başından geçen talihsiz olayların

7. burada grubu elestirenleri tehdit ediyordu
    tuzel kisilik mis

8.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Peki senin gibi uyanık açık göz birinin o bahsettiğin pazarlamacı şahsın kim olduğuna dair bir araştırması oldumu ki her gördüğüne hoşgeldin ne kadar iyisin ağabey yüzünde çiçekler açıyor nurlar viran oldu akıyor ne olacak bizim halimiz diyorsun..İhlasların ve patronlarının hali ortada sürekli yatırımcısına kaybettiriyor bu suça dolaylı olarak mercury pazarlamacısı ortak ortak oldu onlar kazandı biz kaybettik hala mercurry imdaattt diyorsun gelde kızma kardşim dahi olsa kızarım arkadaş ayrıca tokmaklanmaktan zevk alınıp alınmadığını senin tecrübelerin daha iyi açıklayacağı kanaatindeyim hele bir anlatta dinleyelim başından geçen talihsiz olayların
    Yahu ws sen şimdi bu pazarlamacı diye bahsettiğin adamın lafına göre mi hareket ediyorsun ya da edeceksin. Borsa kapasitenin bunun biraz daha üzerinde olduğuna inanıyorum, boş adam değilsin çünkü. Ha başkaları için üzülüyorsan o başka. O zaman haklısın bak.
    Şunun şurasında iki muhabbet ediyoruz onun da içine etme Allasen.. Yoksa seni husun öteki yüzü olarak düşüneceğim?

Sayfa 588/889 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •