Sayfa 856/888 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Hırsız,dolandırıcı,soyguncu,kul hakkıyla beslenen zalim Mücahit Ören,Işıklar Cemaatinin en iyi müslümanı benim diyorsun ya Işıklar elektrik yatırım holding (IEYHO) hissesi fiyatı kaç tl oldu bakıp gördünmü bilmem istersen ben söyleyeyim an itibarıyla 3.860 Tl yani 4.0 Tl'ye yürüyor senin vicdanın sızlamıyormu be insafsız merhametsiz herif Devasa varlıklara,gelirlere sahip İHLAS Holding hala 1.00 tl'den işlem görüyor itibarınız yerlerde sürünüyor harami başı sözde iş adamcığı borsa endeksi 1100 puan İhlas holding 0,50-0.60 krş, IEYHO 0,50-0,65 krş,borsa endeki ortalama 8400 puan IEYHO 3.86 tl,İHLAS Holding 1,00 Tl bundan daha açık seçik aşikar soygun,vurgun,hırsızlık örneği ,misali ,ispatı olabilirmi bakın görün yarattığınız azılı vatan haini hırsızı küçük yatırımcı vatandaşlarınızı nasıl oyup soğana çevirip sülük gibi iliklerine kadar kanlarını emiyor,canlarını yakıp mağduriyet yaşatıyor,acı çektiriyor..Spk ve Bist Devletimizin resmi kurumlarının kılları bile kıpırdamıyor ,yeter artık gel bakalım buraya demiyorlar,yakasına yapışmıyorlar adeta kış uykusuna yattılar tüm kazançlarını yurt dışı bankalara kaçıran Vatan haini Mücahit Ören'e karşı..Ne günlere kaldık Allah (cc) sonumuzu hayırlı eylesin..Amin..ytd..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 20-09-2023 saat: 11:26.

2.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Cok dogrusun ayakta alkisliyorum seni. oksi kardesimize gelince valla sanki onu alayamadik biz hakkaten tanker tanker depolari doldurmak lazimmis o donemler 3, 5 tl lerden nerelere . Ihlasa gelince, cok daha iyi secimler yapabilirdim lakin iste bi orda bir burda ...zaten artik bende ky sayilirim
    Sevgili spek gozum tahtada haberin olsun
    Yoksa sendemi son ağzına kadar tanklarını,depolarını fullediğin Tırları yan yatırım devirdin Nayır ,nolamaz

3. Öncelikle cep harçlığı için teşekkürlerimi borç bilirim şimdi deyiver kadim dost, kardeş tahta nereye gider?

az Bi silkindi sonra bu bizim siren hadi yolumuza gidelim demiş olacakki, beraber çıktık yola
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Hırsız,dolandırıcı,soyguncu,kul hakkıyla beslenen zalim Mücahit Ören,Işıklar Cemaatinin en iyi müslümanı benim diyorsun ya Işıklar elektrik yatırım holding (IEYHO) hissesi fiyatı kaç tl oldu bakıp gördünmü bilmem istersen ben söyleyeyim an itibarıyla 3.860 Tl yani 4.0 Tl'ye yürüyor senin vicdanın sızlamıyormu be insafsız merhametsiz herif Devasa varlıklara,gelirlere sahip İHLAS Holding hala 1.00 tl'den işlem görüyor itibarınız yerlerde sürünüyor harami başı sözde iş adamcığı borsa endeksi 1100 puan İhlas holding 0,50-0.60 krş, IEYHO 0,50-0,65 krş,borsa endeki ortalama 8400 puan IEYHO 3.86 tl,İHLAS Holding 1,00 Tl bundan daha açık seçik aşikar soygun,vurgun,hırsızlık örneği ,misali ,ispatı olabilirmi bakın görün yarattığınız azılı vatan haini hırsızı küçük yatırımcı vatandaşlarınızı nasıl oyup soğana çevirip sülük gibi iliklerine kadar kanlarını emiyor,canlarını yakıp mağduriyet yaşatıyor,acı çektiriyor..Spk ve Bist Devletimizin resmi kurumlarının kılları bile kıpırdamıyor ,yeter artık gel bakalım buraya demiyorlar,yakasına yapışmıyorlar adeta kış uykusuna yattılar tüm kazançlarını yurt dışı bankalara kaçıran Vatan haini Mücahit Ören'e karşı..Ne günlere kaldık Allah (cc) sonumuzu hayırlı eylesin..Amin..ytd..
    Birde güler hol.sahipleri var onu atlamayalım

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Hırsızlar mı?

Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    Birde güler hol.sahipleri var onu atlamayalım

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Saymakla bitmez en iyisi birkaç sağlam sayalım. Koç , Alarko , işbank ve oyak...
    Haddini aşan, zıddına döner.

İhlas ın 1,5x ye kadar bir atak yapmasını (%30 civarı) ihyay ın da 1,5x ye kadar bir çekilme (%20 civarı) yaşayacağı, bu noktalarda yollarının kesişebileceği olasılıklar dahilindedir... Şahsi kanaatimdir, alım satım tavsiyesi içermez...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Nekadar sessiz sedasız bir forum oldu burasi
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

8. Züğürt Aga köyü (Satlık köy Haraptar) satiyi o yüzdendir derin sessuzluk Al sat ve yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 856/888 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •