Sayfa 313/888 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    0.35-0.40 krşluk hiseler bir haftada 0.96 krş olmuş bu zalim on yıllardır krşlu rakamlarda nalıncı keseri gibi hep bana hep bana 30 yıl oldu be vicdansız zalim bir kererede testere ol bir sana bir bana demek çokmu zor ihtiraslarınla gözün dönmüş kalbin kararmış hala müslümanım benimde vicdanım var diyebiliyormusun bilemem ben senin yerinde asla olmak istemezdim çünkü yatacak yerin yok ne dünya aleminde,ne berzah aleminde,nede ahir alemde gerisini var sen düşün kendine çalışan sözde iş insanı..SİRENcan,nerdesin be birader Kabilen özledi seni yap bir demlik 42 neyin gel iki muhabet edelim canım fena sıkkın bu günlere batık şirketler bile 6-7 tl olmuş daltonlar çetesi hisseleri (İhlas hol.Ieyhol,yyapı,ygyo sahiplerı) srarla inatla soyguna çalmaya devam ediyorlari..Selamlar..Not:Sayın Hisse Net Forum Yönetimi;herşey için çok teşekkür ederim..Saygılar..
    Diğer birçok hissede kaybetmiş ve bekleyenler var ama hiçbiri ihlas grubunda ki gibi artık can boğazına dayanmış değil,adamın istediği bu zaten;Bıktırmak!!Sabrın sonu selamettir inşallah sayın kabile.Biraz daha sabır...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kıymetli albul72, Haklısınız,teşekkür ederim..

3. Destek çalışacak gibi görünüyor. Altına sarkmazsa takip edilmeli.

ihlashissegrafikyorum-1.jpg
    İhlas Hisse

Milletin parasıyla, milletin yetkisiyle millete sırtını dönenler kahru perişan olun hesap soran bir Atatürk çıkar ınşaallah 10 sene öncesi fiyatında hâlâ 5lira olursa anca zarar çıkıyor tekrar kahru perişan olun topunuz...

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kabilem, sana dert yanayım, bu aralar ağırlıklı başka yerlere sardım tahtacı gereksiz inat ediyor, tanıyorsan söyle çok şey etmesin 3 ün 5 hesabını yapmanın lüzümü yok diye düşünüyorum, hayır düştükçe alabilecek, alım gücü olan adamlara çok şey etmemek lazım kanımca...

Aks buralarda olacaktı ne muhabbetler ne muhabbetler ihlas da 1 tl yi geçmiş maşallah, bakalım mrmrs ımızın rakamlarını da görecek mi

6. Sofradan Kurtlar Çekildi Çakallar Doldu. Onun için dikkatli olmak her zaman için en güzeli. Spekülatörlerin manipülatörlerin kucağında zarardan zarara koşmamak için her zaman için şirketlerin bilançoları, mali yapıları, bulundukları sektörün gelecek vizyonu ve birde en önemlisi patronunu incelemeden adım atmak her zaman için yüksek risk içerir diye düşünüyorum.

Çayımı sizler için yudumluyorum arkadaşlar

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. leylek olup damına konduğum bacaksız Nikol Paşinyan yine aynı oyunlar tezgahlar içinde yani haksızlık zulüm yapmaya başkalarının hakkını gasp etmeye devam ediyor ama sonrasında da geri çekilmeyi ihmal etmiyor..

8. Bu kağıdın ov de beklenti ve hikayesi nedir arkadaşlar.

Sayfa 313/888 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •