Sayfa 813/888 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by vedayt Yazıyı Oku
    Tahtası kapanmıştı.Orayı atladın.Sonra tekrar 1/5 civarı fiyatına tekrar açılmıştı.O gündür bu gündür bunlara (bi dur bakalım sen ne
    yapıyorsun)diyen ne devlet ne mafya ne tarika,cemaat olmadı.
    Ondan sonrasını çok takip edememiştim, sadece insanlara verdiği zararlar beni çok etkilemişti.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

2. Bilançoda benim gördüğüm bir olumsuzluk kısa vadeli yükümlülükleri 1 Milyar TL artmış. Buna karşılık uzun vadeli yükümlülükleri ise 850 milyon TL azalmış. Bu durum şirketin kısa süre içerisinde (1,63 Milyar lira) gibi yüklü ödemesi ve nakit sıkışıklığı yaşayacağı anlamına geliyor. Belki de bu adi iblisin buralara kadar satış yapmasının sebebi budur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Tipine,kılığına,kıyafetine,mimiklerine,hal ,hareketine,tavır ve davranışlarına bakınca kişiliği,karakteri,düşünceleri,fikirleri vb.az buçuk ön plana çıkıyor yani bir küçük şirketi işletmeyecek kadar ahmak birisi gibi görünüyor ama gerçek olan şu bir o kadarda yerin altından gidiyor yerin altından giden iblis yerin üstündeki insan görünümlüye yön veriyor esas bu tiplerden korkmak lazım çünkü ortaya çıkan profil karda gezen izini belli etmeyen harami soyguncu küçük CO tiplemesi ibinesi vesselam..Ytd..Başkent,benim anlatmak istediğim başka bir şey zaten senden hesap soran yok niye trip yapıyorsun anlamadım..

4.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Bilançoda benim gördüğüm bir olumsuzluk kısa vadeli yükümlülükleri 1 Milyar TL artmış. Buna karşılık uzun vadeli yükümlülükleri ise 850 milyon TL azalmış. Bu durum şirketin kısa süre içerisinde (1,63 Milyar lira) gibi yüklü ödemesi ve nakit sıkışıklığı yaşayacağı anlamına geliyor. Belki de bu adi iblisin buralara kadar satış yapmasının sebebi budur.
    Bunun karşılığında kısa vadeli ticari borçlarda 400 milyona yakın artış var karşılığında da ticari alaclarda 300 milyon civarı artış var ve stoklarda artış var. Aktif pasif hesaplar karşılaştığında pozitif durum daha ağır basıyor. Ayrıca Kısa vadeli yükümlülüklerdeki artışın 297 milyon civarı da ertelenmiş gelirlerin uzun vadeden kısa vadeye dönüşmesi var.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5. Bir arkadaş,isminiz ihlas ama,isim size hiç yakışmıyor demişti.O arkadaş unutmasınki,türkiyede ilk kurulan bankanın ismi osmanlı bankasıydı.Oysa,osmanlıdan hiç alakası yok,yahudi tarafından kurulmuş ve işletilmişti...

6. Bu sabah bloomberg holdinglerin bilançolarını değerlendirdi ama ihlası değerlendirilebilecek adam gibi bir holding olarak görmediği için olacak ki hiç adını bile anmadı. Zaten görüntü holdingden çok çiftlik bank gibi. Başındaki de dün Fetö'nün olduğu gibi, Amerika'ya sığınmış ve destek görüyor. Yarının ne olacağını kim bilebilir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Bu Ahmet atak abi her kimse,bu guruba ait ihlas haberden yüklü miktarda hisse almış diyorlar.Dolaysiyla guruba güven gelmiş.Ama ahmet ağbi kim ne iş yapar,iyi abimi yoksa buda oyunun bir parçasımı.sermaye artırımı zamanında sağlık işlerini büyütüyoruz.Un fabrikası alımı hatta hatırı sayılır derginin birinde ihlas söke un fabrikasını aldı bile yazmış,millet hisseye hucum ettikten günler sonra aynı dergiden pardon yanlış oldu denmişti.Boylesine kurumsal firmaya yakışmayan içi boş haberleri görünce,artık herşeyinden şüphelenir olduk.

8. Zaten Fethullah Gülen'in talebesi kendisi hocasının tavsiyesi ile Amerika vatandaşı olarak işini sağlam kazığa bağlamış Türkiye'den çalıyor ,dolandırıyor,soyuyor,vurgun yapıyor gidiyor ata topraklarında hem tatil yapıyor hem yiyor bacaksız harami İblis sonrada Barack Hüseyin Obama ile resim çektiriyorlar ..Hocası vaiz ama ilgi alanı Faiz talebesinin şirketi ihlas ama ilgi alanı hortumlama yapmak.. Ama balık baştan kokuyor imam oturursa cemaat altına yapar o yüzden altta kalanın canı yansın diyorlar olanlar gariban vatandaşalara oluyor ağır bedeller ödüyorlar..Allah zalimleri ve onları koruyup kollayanları bildiği gibi yapsın..

Sayfa 813/888 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •