Sayfa 864/888 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,905 - 6,912 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Haklısın kardeşim. Çok ezildik, mağdur edildik ama şu anda bundan uygunu da yok diye düşünüyorum. 1,40 ın üzerine atar da kalıcı yerleşirse biraz yol alabilir. Tavandan epey işlem gördü ama tavana kilitlemedi. Kısa vadecileri dökme, biraz daha mal toplama girişimi de olabilir. Tavan kapatacağını düşünüyorum. Biliyorsun bizleri hep yanılttı...
    Kardeşim, eyvallah,sağ olasın..Kıymetli,samimi öngörülerin ve düşüncelerin için çok teşekkür ederim..Allah'a emanet ol..Hayırlı akşamlar..ytd..

2. Mücahit Ören'in İhlaslarında,alavere,dalavere,soygun,hırsızlık,kir li,şaibeli borsa vurgunlar gırla gidiyor son hızıyla devam ediyor..Spk'lı efendiler siz uyuma numarası yapmaya devam edin ytd..

3. Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Gayet iyiyim Siro. Sen nasılsın, girip çıkmaya devam mı?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Gayet iyiyim Siro. Sen nasılsın, girip çıkmaya devam mı?
    yok bu sefer girdiğim hissede rahatım yerinde hemen cikmayacagim,ama bellide olmaz canım ister çıkabilirim.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    yok bu sefer girdiğim hissede rahatım yerinde hemen cikmayacagim,ama bellide olmaz canım ister çıkabilirim.
    İflas accık kıpırdayınca bakıyorum keyfin yerine gelmiş, depon full anlaşılan.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Eksilerde çıkış planlıyorlar ise güzel olur.
    Değil ise vay vay vay .

8. İblislerden hayırlı bir iş beklenmediği gibi gittikleri yollarda tehlikelerle,şerlerle tuzaklıdır.. Mücahit Ören ve beslediği adamlarına karşı tedbiri elden bırakmamak lazım onlarda alavere,dalavere,hile,şaibe ve kirli işler her zaman vardır..Acımasız,merhametiz,insafsızdırlar ve islam dinini kendi menfaatleri için kullanırlar yani onlardan her şey beklemek mümkündür..Çok ağır giden,yürüyen (ihlas holding maşallah lokeşe (çulluk) gibi) dürüst bir şirket hissesinde şayet endex iyi durumdaysa (yukarı +-aşağı) 2 yada 3 kademe çok mühim ve önemlidir öyle kolay kolay aşağıya salmazlar bilakis üstüne koymaya çalışır yükselme eğilimli olur ama bunlar adı dokuza çıkmış mücahit Ören'in ihlassız ,bereketsiz şirket hisseleri ne yapacağı bellimi olur aynı gün içinde %10 tavan % 20 taban yaparlar bunu bir hafta öncesinde İhlas Gazetede gördük şahit olduk keza diğer şirketlerindede aynı şaibeli inişli çıkışlı kirli hareketler olmuştur..Yatırım ,al,sat tavsiyesi değildir siz bildiğiniz doğru yoldan yürümeye devam edin başkalarının taviyelerine sakın haa aldırış etmeyin..Koranavirüs(Covid 19) bile isim benzerliği tartışmasında kavga etmişler de mücahit Ören ile baş edememiş ve Türkiye'yi terk edip ÇİN'e geri dönmek zorunda kalmış

Sayfa 864/888 İlkİlk ... 364764814854862863864865866874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •