Sayfa 874/888 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,985 - 6,992 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Ahben spek olacaktimkiii sabah tuşa açılışta basmistim bile

Az Bi cesaret az bir öngörü biraz ileride hareket et böyle çoğunluğa uyarak olurmu bizin spegemize yakışmıyor.
    Ah Sirenim sen bu spekisini biraz fazla duygusala bağladın gibime geliyor.
    Boşver sen bu spekimsi bozuntusunu, o insan deel zaten. Tamamiyle aritmatik makine, robotik senin anlayacağın. İnsansı duyguları yok onun. Tat alma, dokunma, acıma gibi bir hissayıtı hiç programa yüklememişler zaten.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Oksijenim böyle takoz yapay zekamı olur, neymiş efendim öğleden sonrayı beklicekmisde yabancılar ovakit uyaniyomusta işte uyanınca costurmuslar borsayi yanlız uzun vade beklentim borsalarda sağlam bir ralli yönünde sonrası malum bir bahaneyle fena edecekler ortalığı.
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

3. SEVGILI yapay zeka spek ben dost,bakiyorumda 30 m hacım yapmaktan ısrarla kaciniyorsun accuk Hızlan daa celerondami çalıştırıyorlar seni yoksa
    Son düzenleme : Siren; 15-12-2023 saat: 14:33.

Kuruşlara az kaldı endeksin 400 puan gibi düşmesi yeterli.
    Yakında en düşük para birimi 1lira olduğun da yani kuruş küsüratta bile tedavülden çıkıyor.
    Dolayısıyla şirket ortaklarından pay oranın da nakit talep edebilirler mi. Yalan da kalmadı kapa atsınlar.
    Bu aralar reis seçim öncesi yanına da sokmuyordur.

5. Deniz üstü köpürür hey canım rinna nay
    Kayığa da binsem götürür hey canım heyyyy

6. Kiriakos Miçotakis ve sipeği köpeği,bak cami duvarına işiyorsunuz,tehlikeli ve bulanık denizlerde yüzüyorsunuz Ytd..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 19-12-2023 saat: 11:44.

7. Gel gönlümü yerden yere vurma güzel ne olursun, Gül dururken dikenleri derme güzel ne olursun
    Azına biber surulesi seni...

8. Yatırım tavsiyesi değildir Hadi git şimdi..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 19-12-2023 saat: 19:55.

Sayfa 874/888 İlkİlk ... 374774824864872873874875876884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •