Sayfa 880/888 İlkİlk ... 380780830870878879880881882 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Oksijenim şimdi prensip olarak zam yada zamcık veren olursa hayır demem kabul ederim, daha fazlasıni da istemeye devam edermiyim edebilirim tabikide demem ok kafanı çok böyle şeylere takma 3 5 günlük ömür tadını çıkar, sonra ilerde zam falan veren olmazsa anlatırsın ben gençken diye şimdi ihlas hissesi %50 daha ucuz diyebilir miyiz sen onu de?
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Oksijenim şimdi prensip olarak zam yada zamcık veren olursa hayır demem kabul ederim, daha fazlasıni da istemeye devam edermiyim edebilirim tabikide demem ok kafanı çok böyle şeylere takma 3 5 günlük ömür tadını çıkar, sonra ilerde zam falan veren olmazsa anlatırsın ben gençken diye şimdi ihlas hissesi %50 daha ucuz diyebilir miyiz sen onu de?
    sirencan ben değil sen zamcığa kafanı takmışsın.
    Hem ne yüzde ellisi, tam 75 kuruş zamcık vaaamışş.
    https://www.youtube.com/watch?v=dKCBAe3-h9s
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Ovakit ilk zamlı maaşımdan ihlas mi alsam bilemedim ki şimdi

4. Mide kabarması neden olur?
    Mideyi rahatlatmak için ne yapmak gerekir?
    Sıcak su torbası veya sıcak banyo ile ağrıyan yere sıcak kompres, bolca su ve berrak sıvı tüketmek, kraker, pirinç, elma püresi, muz ve yoğurt gibi hafif yiyecekler yemek, yatıştırıcı etkisi olan papatya ya da nane çayı içmek mideye iyi gelerek, mide ağrısını durdurmaya yardım eder.

5. Kepekli Ezine peynirli tost da iyi geliyor sanki

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Kepekli Ezine peynirli tost da iyi geliyor sanki
    Önerdiğin tedaviyi önce senin evindeki en değerline,kıymetline uygulayalım o zaman ha ne dersin. Sevaptır..

7. Ah ben spek olacaktim ki, 12 ye kadar kaldırırım, herkes bir şaşkın bir birine bakar, ne oluyor falan derken
    ....

8.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Ah ben spek olacaktim ki, 12 ye kadar kaldırırım, herkes bir şaşkın bir birine bakar, ne oluyor falan derken
    ....
    sirencan senin kaldırman ile onun kaldırması aynı şeyler değil. Oyüzden boşver. Sen en iyisimi kendi kaldırmalarınla günü idare et
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 880/888 İlkİlk ... 380780830870878879880881882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •