Sayfa 881/888 İlkİlk ... 381781831871879880881882883 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Güzel kardeşim o vakit sen spek ol ve hisseyi sahlandir. Su hacime bak yazık bence. İhlas a yakışmayan bir hacım
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim o vakit sen spek ol ve hisseyi sahlandir. Su hacime bak yazık bence. İhlas a yakışmayan bir hacım
    Bennn? Spekkk? Nerde be ya. Keşke öyle olsam. Şurada yıllardır bekleyen, yazan, umut eden her kim varsa hepsini sevindirirdim. Ben de kendi çapında al sat yapan bir gariban yatırımcıyım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Bennn? Spekkk? Nerde be ya. Keşke öyle olsam. Şurada yıllardır bekleyen, yazan, umut eden her kim varsa hepsini sevindirirdim. Ben de kendi çapında al sat yapan bir gariban yatırımcıyım.
    Ooo bakıyorum hisse 105 olmuş devam gayret

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    He bugün biraz omuz attım deeeeeermişim. Sirencan sen beni zorla spekisinin başına mı getireceksin yoksa. İhtilal mi yapcezz.

Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Karanlıkta 1,05 kaldırdı, satıcıdan fazla da alış girdi... Utanmazzzz.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Karanlıkta 1,05 kaldırdı, satıcıdan fazla da alış girdi... Utanmazzzz.
    Utanmazzzz. Tam uymuş valla.

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.

8. Bazen iki merdiven efendime soyliyim yokuş çıkınca olur öyle kondisyon eksikliğinden bunlar hep.
    oksijenim omzun incinmedi inşallah.

Sayfa 881/888 İlkİlk ... 381781831871879880881882883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •