Sayfa 882/889 İlkİlk ... 382782832872880881882883884 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 7,049 - 7,056 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Atalarımız ''Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim'' tevekkeli dememişler..Senin arkadaşın karıştırıcı iblis olduğuna göre senin kim olduğunu sormama gerek kalmadı..Kayıt dışı yasal olmayan Fon ,faiz,Döviz,kara para aklama grubu Mücahit Ören başı çekiyor yani onu koruyup kollayanlarla birlikte tepeden tırnağa kadar dereler,ırmaklar,nehirler pislik sürüyor her yan koku içinde ''ALLAH (cc) biz masum vatandaşları koruyup,kollayıp,kurtarsın ve zalimleri zulüm edenleri bildiği gibi yapıp ıslah eylesin...ytd.

2. Spekcan, pardon sirencan nerelerdesin sesin soluğun çıkmıyor bir kaç gündür. Hele bir deyiver durum vaziyet nedir? Ne diyorsun iflasın son durumuna. Yani en çok ve en uzun zamandır bu iblisin yakın takibinde olan sensin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Bu forumdan bir arkadaşımız şöyle yorum yapmıştı :''Gerçekleri hurafe, hurafeleri gerçek gibi gösterme sanatına ihlâs Holding ve Mücahit Ören,
    Bu sanatı icra edene de Vatan, Millet,vatandaş ve küçük yatırımcı haini denir.'' diye..Çok haklıymış eksiği var fazlası yok bunu geçenlerde patlak veren kayıt dışı FON hadisesinde çok daha iyi anlamış olduk..Şimdi kimler soyguncu,vurguncu,hortumcu vatan haini kimler gerçek vatansevermiş pekala anlamış olduk..En büyük faizci,kayıt dışı Foncu,döviz yığınağı,istifi yapan vatan haini Amerikan uşağı Enver Oğlu Mücahit Ören'dir ve onu koruyup kollayanlardır..Onun arkasında durmayıp,destek olmayıp, Koruyup kollamayıp ,dürüst,adaletli,insaflı,vicdanlı,hakkaniyetli bir yönetim olup, yaptığı zalimliklerin,soygunların,vurgunların üstüne gidilirdi tüm şirketlerine kayyum atanırdı ve bu güne kadar (30-40 yıl)yurt dışına kaçırdığı döviz cinsinden paraların hesabı sorulurdu ama neredee öyle cesur babayiğit Hz.Ömer (Ra) adaletinde güzel insan maalesef balık baştan kokuşmuş kimi kime şikayet ediyoruz hepsi aynı tavanın balıkları ,halı saha arkadaşları ...20 kere ve üstü şikayet ettim Mücahit Ören'i 300 kere daha şikayet etsem SPK ve BiST ve daha yukarısı için asla bir şey değişmez ..Allah hepsini ıslah eylesin..ytd..

4.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Spekcan, pardon sirencan nerelerdesin sesin soluğun çıkmıyor bir kaç gündür. Hele bir deyiver durum vaziyet nedir? Ne diyorsun iflasın son durumuna. Yani en çok ve en uzun zamandır bu iblisin yakın takibinde olan sensin.
    baktım spek stresleniyor yok efendim siren söyle alım yapmış yok efendim söyle satmış. Falanda filanda dedim açayım bu ihlasın önünü de hadi özgürsün ne ediyorsan et dedimartık cikarmi ne eder bilmen macd bence iyi grafikte iyi rsi da iyi. İzleyip gorem.
    Ama unutulmasın bir gece ansızın gelebilirim
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

5. Hemde katlanarak gelirsem deyme keyfime sirf torunları anlatmak için bir tomar alım yaparim

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    baktım spek stresleniyor yok efendim siren söyle alım yapmış yok efendim söyle satmış. Falanda filanda dedim açayım bu ihlasın önünü de hadi özgürsün ne ediyorsan et dedimartık cikarmi ne eder bilmen macd bence iyi grafikte iyi rsi da iyi. İzleyip gorem.
    Ama unutulmasın bir gece ansızın gelebilirim
    Hay Allah iyiliğini versin. Kendini feda edip, ne kadar da bizleri düşünmüşsün öyle.
    Gel kim olursan ol yine de gel. İster gece gel, ister gündüz. İster kapıdan gel, ister bacadan. Sana her yer Trabzon
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. yahu sepek can, borsa kırmızı sen yesil, acep nedendir ?

8.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku

endex günlük çalışmam
    Vaybe iki grafik cizmistim, artık oda yok, birdahada aynısından çizemem sanırım , adamlar datayi kesti 🥲 neyse sağlık olsun. Yapacak birsey yok. Endex i izlemek hep onem teşkil etmiştir benim için, bu spek siren yok deye sevinsede üzülsede 🤠 benim kitapta endex rulues.

Sayfa 882/889 İlkİlk ... 382782832872880881882883884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •