Sayfa 570/889 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    yahu allah iyiligini versin, yanliz ben genc yasda asla ama asla pes etmemeyi defalarca ama defalarca zor yoldan ogrenmek zorun da kaldim. Demem oki tanker ve kibritikilisi olmamis,
    Lak8n cevahir kardesim, daha once cok once dedigim gibi simdi siren batsin bu dunyayi dinler amme velak8n spekde bunu dinleyecek zamani gelince
    Sayın siren

Niye öyle olsun sen gülünce yüzünde güller açar varken...

O da olacak oda

Şimdilik

Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır deyimini ezberliyoruz..

2. Bence de G.K. öyle tankerle kibritle olmaz cevahir ortağım. Kanaatimce bu işi çözse çözse senin deyiminle ya körükçü ya da uçan itfaiyeci çözer. Hatta ikisi birlikte hareket ederlerse daha iyi mi olur onu da bir düşünmek lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Burdaki yorumları okuyunca ihlas holding ile ilgili tek bir yorum yok, boş boş yazışmalar gereksiz alakasız yorumlar, hiç canları da sikilmiyor bunları yazarken, tuhaf bir form

4. Sanki mübarek beyaz tahta (tophanede ilk açıldığında tahtalar beyazdı) her tarafından bal akan ekonomik bir sürü bilgi belgesi açıklanan bir tahta

İhlas hissesinin gerçek hologramlı olanı elinde olsa şu hali ile Tuvalet kağıdının bile ondan daha pahalı ve değerli olduğunu görür.

Bildiğin boş boş haber gönderen temeli ve tekniği olmayan gönderilen alım satımların boş kandırmacadan ibaret olan bir hisse

Biz ky adam gibi bu işin peşine düşsek hem spk yı hem firmaya dava açabilecek hale gelsek bizler birlikte iri ve diri olsak

İçleri hisse dolu olan dolu Tankerleri Dodge leri pikapları genel kurula bir kişi temsilci seçerek soksak bak bakalım neler oluyor

O gün gelecek ben o günü bekliyorum.

Sadece şahsını bağlayan düşüncelerimi yazıyorum

Karşımda kimse taraf değildir taraf da almam

5.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    https://youtu.be/hVe9Jqv-Q90

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kardeşim hoşgeldin...Güldürdün beni..Nerelerdeydin mübarek.. selamlar..

6. ''Mercurry'' nickli şahıs uçacak kaçacak diye boru öttürüyor ama aksine,tersine esiyor rüzgar 1.20 tl den beridir malüm hisse fiyatı 0.83'ü gördü haftaya ne olur bilinmez..Hakkımızda hayırlısı neyse öyle olsun..Ytd..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 19-03-2021 saat: 23:03.

7. Görün bakın İhlas,Emlakkonut gibi şirketler AKP nin oylarını düşürmesine sebep olacaklardır, ytd.

8. Adamın 4 . 5 tane Borsada tahtasıvar ama bir boh .Türkiye'ye faydasıyok .faydasız bir iş oğlanı .

Sayfa 570/889 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •