Sayfa 235/888 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon
Arama sonucu : 7099 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    hayat erteleyecek kadar uzun degil belki cocuklarina alacagi bir hediyenin birikimi idi ihlas en degerli hatiralarinida mucait aldi

Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun
    Onu esas yıpratan memsa oldu.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bana özelden hep sabretmeyi tavsiye eder teselli edici sözler söylerdi.
    Güzel insan ben senin erdemli bir insan olduğuna şahidim oldum.
    Allahın rahmeti, lütf-u senin üzerine olsun Amin
    Bu dünyada jeepin olmadı belki ama ahirette istediğin herseyin olacağına inaniyorum.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Salı günü twitter'da attığı mesaj çok anlamlı değilmi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    BU OLMADI BE DEMOKRATIM

MEKANIN CENNET OLSUN

ALLAH RAHMET EYLESİN
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Onu esas yıpratan memsa oldu.
    Aynen abi memsa ciddi anlamda canını sıkıyordu. Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun. Whatsaptan sesi çıkmıyordu merak etmiştim bende. Bu haberi duydum üzüldüm.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6.  Alıntı Originally Posted by legend Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Demokrat76 nikli arkadaşamızın vefat etmiş olduğunu öğrendim Allah Gani Gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah para kazanıp kaybedebiliriz ama 3-5 kuruş İçin şanımızı Şeref’imizi kaybetmeyelim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Haber gerçek mi,nereden öğrendiniz?Rabbim gani gani rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun inşallah...Rabbim ailesine Sabırlar versin.Burada tanıdığım en beyefendi kişi idi..

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sevgili Demokrat 76 kardeşim ı kaybettiğimizi öğrendiğimden beri derin ve tarifi imkansız ruh halindeyim telefonda da konuştuğum bir arkadaşım ve hemserim idi ortam sanal da olsa iyi ve karektwrli insan belli oluyor burda paylaşımlarım iza dikkat edelim derim bazen insanları üzebilir iz kimin nasıl etkilendiğini bilemeyiz zaten burda bi hisseden dolayı burdayız sorunumuz belli bari farkına varmadan birilerine sebep olmayalım derim ve anlayan anladı sanırım. ... Baki Allah

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

8.  Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Sevgili Demokrat 76 kardeşim ı kaybettiğimizi öğrendiğimden beri derin ve tarifi imkansız ruh halindeyim telefonda da konuştuğum bir arkadaşım ve hemserim idi ortam sanal da olsa iyi ve karektwrli insan belli oluyor burda paylaşımlarım iza dikkat edelim derim bazen insanları üzebilir iz kimin nasıl etkilendiğini bilemeyiz zaten burda bi hisseden dolayı burdayız sorunumuz belli bari farkına varmadan birilerine sebep olmayalım derim ve anlayan anladı sanırım. ... Baki Allah

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim de garibime gitti . Sabah sana yazarken acaba bir ihtimal yanlış habermidir diyordum.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 235/888 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •