Sayfa 793/888 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. gökten üç armut düşmüş biri çamura düşmüş..Ne güzel bir atasözü.Adalet mülkün temelidir.Nerde sapla samanı.Nerde Eğriyi doğruyu.Nerde hak kı hukuğu gözetten ayıran kim varsa,saygı ve sevgilerimle,2022 yılının tüm hayellerinin gerçekleşeceği bir yıl olması dileklerimle...

2. İyi seneler, sağlık en başta herşey gônlünüzce olsun.

Saygılar bol kazançlar.

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3. Mutlu sağlıklı yıllara arkadaşlar.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4. Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır. Yeni yılın en mutlu değişimlerle başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle.

5. Asıl merak edilmesi gerekenlerin bir tanasıde,bu tür topiklerdeki olumlu veya olumsuz paylaşımlar hisseyi hangi yönde ne kadar etkilediğidir.hisse hakkında,aleyhinde,leyhinde yazmak veya topiklerde sürekli gündemde tutmak veya hiç bahsetmemek gibi..şimdiye kadar bu konuda herhangi istatistik bir çalışma yapılmışmıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Bilmukabele sn siren. Çok teşekkür ederim. Nice yıllara ama farklı topiklerde inşaallah.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn. Atik sen bu topiğin aklı başında nadir insanlarındansın. Ama benim yazımı alıntılayıp siren diye hitap etmeni anlayamadım doğrusu. Espri mi yaptın, yanlışlıkla mı yaptın biraz ipucu ver bari.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Sn. Atik sen bu topiğin aklı başında nadir insanlarındansın. Ama benim yazımı alıntılayıp siren diye hitap etmeni anlayamadım doğrusu. Espri mi yaptın, yanlışlıkla mı yaptın biraz ipucu ver bari.
    Sn. Oxsijen hastalığıma bağlı olarak gözümde hasar kaldı hatam bu yüzden çok özür dilerim. O da bizleri aynı temenni ile anmış olmalı ki ismi geçti sağolsun.

8.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Sn. Oxsijen hastalığıma bağlı olarak gözümde hasar kaldı hatam bu yüzden çok özür dilerim. O da bizleri aynı temenni ile anmış olmalı ki ismi geçti sağolsun.

Estağfurullah sn. Atik. Olur böyle şeyler. Rahatsızlığını biliyorum. Tekrar geçmiş olsun. Selamlar..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 793/888 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •