Sayfa 186/890 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 7114 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Gazeteci Osmanlı yetiş bak herkes burda; jellat, şarapçı, jipci, genel kurulcu, bir sen kaldın yav. Nominalin üzerine çıkacakmışız, yeni ihale almışız hem hemide kanal istanbuldan. Konu komşuya da haber et taam mi

2. Şu Petkim sayfasına gidin bacası tütenlere yatırım olmayacağını anlatın

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Çöl Yazıyı Oku
    Gazeteci Osmanlı yetiş bak herkes burda; jellat, şarapçı, jipci, genel kurulcu, bir sen kaldın yav. Nominalin üzerine çıkacakmışız, yeni ihale almışız hem hemide kanal istanbuldan. Konu komşuya da haber et taam mi
    Canlarımızın hayatını bir bir kaybedip yarınki sıranın hangimizde olduğu bilmeyerek maddi-manevi dayanışma içinde geçirdiğimiz bugünlerde velevki hayal kurup mutlu oluyoruz
    3 dahi olsa zararı kurtarmayacak olan ky varken
    Siz hangi ruh hali ile bu durumu alaycı bir tabir ile sabote ediyorsunuz.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Çöl Yazıyı Oku
    Gazeteci Osmanlı yetiş bak herkes burda; jellat, şarapçı, jipci, genel kurulcu, bir sen kaldın yav. Nominalin üzerine çıkacakmışız, yeni ihale almışız hem hemide kanal istanbuldan. Konu komşuya da haber et taam mi
    Kimin genel kurulcu kimin şarapçı olduğunu biliyorsun ya sakladığın eski adını bahşet yiğidim bizde tanıyalım seni Aspirin mi gripin mi yoksa ülkemizin güzide şirketlerinin birinde yönetim kurullarında görev alan mübarek bir şahısmısın. Bahşet Adını Alem Yatırımcı görsün
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

5.  Alıntı Originally Posted by maxpap Yazıyı Oku
    Şu Petkim sayfasına gidin bacası tütenlere yatırım olmayacağını anlatın

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Orayla isim biteli çok oldu. Petkim ne teknikcileri çiğ çiğ yedi. Şimdi hayalperestler dolaşıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Buradaki saygı değer ortaklarımın nominal altında tek lot kaybetmesi bile beni derinden üzüyor
    Bu tuzakları bol yolculuğumuzda gerek bilgi gerek psikolojik destek sağlıyarak emek veren ortaklarımın herbirini enaz nominalin üzerinde bir rakamda helâlleşmem nasip olur inşallah
    Gerçekten yaprak dökümü bu yolculuğu yavan bırakıyor
    Tek tesellimiz ise olan hayırlı oluyor
    Adına tecrübe yada imtihan de iki durumda da bizim için hayırlar saklı ve iki durumda kazandırıyor.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Allah razı olsun yüreği,kalbi güzel kardeşim..Cümleten, hayırlı ve mübarek cumalarınız olsun..Sağlıklı günleriniz olsun..Sabah 0.61 dedim 0.63 aldı şaşırdım sonra 0.57 krşlara sarktı tam o sıra 30 gündür çıkmadığım çarşıda önemli bir işim çıktı gitmek zorunda kaldım akşam 17.00 gibi döndüm gördümki spek sağ gösterip sol kroşe ile nakavt etti beni ne yapalım sağlığım daha önemli anlayacağınız fena çarpıldım..Sabırla direnen yatırımcı dostlara bereketli kazançlar dilerim..Atik kardeşim,Slmlar..Allah'a emanet ol ve kendine dikkat et..

7.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    teşekkürler arkadaşlar.sayın atik olur mu olmaz mı bilemem ama dediğiniz gibi nominal üstünde iyi izlemek lazım.yok her zaman ki hareketler ile git gel yapacaksa ekran kapatmaya devam.
    Demokratım,dua edin 1'in üstüne atsın sonrasında nerelere gideceğini iyibiliyorum klasik olsa bile iyidir ki benimde hesaplarım o yöndeydi ancak çarpıldım,,Hayırlı cumaların olsun..

8. Getto,teşekkür ederim..Üzülme, o günkü tartışmayı unut gitsin çünkü geride kaldı o nahoş tatsızlık.. Kendine iyi bak hemşehrim,hayırlı cumaların olsun..Slmlar..

Sayfa 186/890 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •