Sayfa 717/888 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kendihalindeo Yazıyı Oku
    Ben kimseyi aklamadim.! Siz yazdıklarımı bu daha okuyun sakin kafayla. Aktaş Elektrik hissesi almıştım vakti zamanında 2000 USD degerindeydi pul da olmadı yok oldu!
    ışıklar ambalaj (Çumra kâğıt ilk adı) bünyesinde Usas, Meteks, Işıklar Holding de var. Kaç defa bedelli yaptı. Ve ben yine zarar etmiştim o yıllar. Bunları değil. Tecrübelerimden çıkan sonucu yazmıştım, aklamaktan bahsediyorsun! Ha, ben geçmişte çok zararlar eden biri olarak kendi verdiğim kararların zararları olunca eleştiri yaparım, ama devletime ve onu temsil edene hakaretler etmem.! (Farkındalık olsun diye birşeyler yazıyoruz burda) Bu sitenin seviyesini de kimsenin düşürmeye hakkı yoktur biline!...
    senin virüslü yorumlarınada kimsenin ihtiyacı yok mikser efendi..1.si-Mücahit Ören DEVLET değildir ayrıcadaDevleti temsil etmiyordur .. 2.si,Ben Devleti temsil eden adaletli,hakkaniyetli,adil,dürüst,haksızdan,zalimd en yana olmayan,mazlumu,haklıyı daima koruyan,vatandaşının haklı çığlıklarına kulak veren,zenginlerin,zengingin iş insanların gayri ahlaki soygunlarına,vurgunlarına asla müsade etmeyip gariban,mazlum vatandaşının yanında yer alan vs..vs..vs..vb..Devleti temsil eden biz vatandaşların vekil seçtiği yöneticilere kurban olayım başımızın tacıdır o ahlaklı vatan evlatları onları zaten tenzih ediyorum ..Yukarıda saydığım güzelliklerin,iyiliklerin ,vasıfların dışına çıkmış mücahit Ören gibi soyguncu,hırsız,dolandırıcı iş insanlarını göz göre göre aleni bir şekilde koruyup kollayan yaptıkları zalimliklere göz yuman mazlum vatandaşlarını ezdiren gerek maddi gerekse manevi mağdur edilmesine zararlara gark edilmesine izin veren vb..sözde Devlet yöneticilerine (SPK dahil )serzenişte bulunuyorum sözleriminde arkasındayım buda benim vatandaşlık hakkımdır..Biz aklı başında vatandaşlar olarak her olumluya, olumsuza,haklılığa,haksızlığa,kötülüğe,iyiliğe padişahım çok yaşa dememizi bekliyorsanız yanılıyorsunuz.. Bu sitenin seviyesini düşürenler senin gibi yırtık dondan çıkıp burada ahkam kesmeye çalışanlardır..Hadi ordan var git işine diyorum..

Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    senin virüslü yorumlarınada kimsenin ihtiyacı yok mikser efendi..1.si-Mücahit Ören DEVLET değildir ayrıcadaDevleti temsil etmiyordur .. 2.si,Ben Devleti temsil eden adaletli,hakkaniyetli,adil,dürüst,haksızdan,zalimd en yana olmayan,mazlumu,haklıyı daima koruyan,vatandaşının haklı çığlıklarına kulak veren,zenginlerin,zengingin iş insanların gayri ahlaki soygunlarına,vurgunlarına asla müsade etmeyip gariban,mazlum vatandaşının yanında yer alan vs..vs..vs..vb..Devleti temsil eden biz vatandaşların vekil seçtiği yöneticilere kurban olayım başımızın tacıdır o ahlaklı vatan evlatları onları zaten tenzih ediyorum ..Yukarıda saydığım güzelliklerin,iyiliklerin ,vasıfların dışına çıkmış mücahit Ören gibi soyguncu,hırsız,dolandırıcı iş insanlarını göz göre göre aleni bir şekilde koruyup kollayan yaptıkları zalimliklere göz yuman mazlum vatandaşlarını ezdiren gerek maddi gerekse manevi mağdur edilmesine zararlara gark edilmesine izin veren vb..sözde Devlet yöneticilerine (SPK dahil )serzenişte bulunuyorum sözleriminde arkasındayım buda benim vatandaşlık hakkımdır..Biz aklı başında vatandaşlar olarak her olumluya, olumsuza,haklılığa,haksızlığa,kötülüğe,iyiliğe padişahım çok yaşa dememizi bekliyorsanız yanılıyorsunuz.. Bu sitenin seviyesini düşürenler senin gibi yırtık dondan çıkıp burada ahkam kesmeye çalışanlardır..Hadi ordan var git işine diyorum..
    Kendi yazdığın yazıyı da oku anla.! Bak suç unsuru oluşturan cümleler kuruyorsun burda! Bu site buna müsade etmez etmemeli! Burası Siyaset arenası değil! Olayı aldığın hissenin sahibine indirgedigini zannetme! Tekrar tekrar oku yazdıklarını sonra zaten okuyacaksın!

3. Sevgili spek
    https://www.instagram.com/reel/CSCvA...um=share_sheet
    Artik usul usul sahneye lutfen

4.  Alıntı Originally Posted by kendihalindeo Yazıyı Oku
    Kendi yazdığın yazıyı da oku anla.! Bak suç unsuru oluşturan cümleler kuruyorsun burda! Bu site buna müsade etmez etmemeli! Burası Siyaset arenası değil! Olayı aldığın hissenin sahibine indirgedigini zannetme! Tekrar tekrar oku yazdıklarını sonra zaten okuyacaksın!
    Adam doğruları yazıyor sana giren çıkan bişeymi var niye canın acıdı yallama sen neyin peşindesin kimsin ve kimden yanasın buraya gelmiş insanlara ayar vermeye çalışıyorsun saldırdığın '' Kabile Reisi '' bu topiğin en değerli üyelerinden biridir biz öyle tanıdık öyle biliyoruz peki sen kimsin? Dedikoduculuk yapma burada insanların kafasını karıştırma fitneliğinin fesatlığının iftiracılığının lüzumu yok ..

5.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Sevgili spek
    https://www.instagram.com/reel/CSCvA...um=share_sheet
    Artik usul usul sahneye lutfen
    He's such a funny guy, but he's a little off balance...The doctor said leave him alone. No matter what we do, we accepted and loved him as such

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Adam doğruları yazıyor sana giren çıkan bişeymi var niye canın acıdı yallama sen neyin peşindesin kimsin ve kimden yanasın buraya gelmiş insanlara ayar vermeye çalışıyorsun saldırdığın '' Kabile Reisi '' bu topiğin en değerli üyelerinden biridir biz öyle tanıdık öyle biliyoruz peki sen kimsin? Dedikoduculuk yapma burada insanların kafasını karıştırma fitneliğinin fesatlığının iftiracılığının lüzumu yok ..
    Ben burada yazılanları, hakaretleri okuyanlar adına tasvip etmiyorum. Yatırım böyle olmaz. Senin o küfürlü yazılar için kendi adıma gerekenleri yaptım yapıyorum da kamuya açık böyle sitelerde sizin yazılarınıza nasıl izin veriliyor onu anlamıyorum.! Yoksa söz uçar yazı kalır ve suç delilidir.!

7.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Bu speği ve tayfasını sizce huriler mi yoksa nuriler mi yada zebaniler mi öpsün?
    İnşallah var olduğu söylenen 17 zebani birden öper.

8. Sikmayın canınızı.bugün borsadaki hisselerini sermaye olarak kullanan şirketler,yarın bugünki piyasa değeri kadar temettü verebilir kimbilir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 717/888 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •