Sayfa 368/888 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by yesil bursa Yazıyı Oku
    Diğerlerini sattığını ihlas aldigi nasıl anlasiliyor

Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Onuda Sayın spk yetkilileri araştırıp analiz etsin sende öğrenmiş olursun..Yada patron amcamıza soracaksın sen bu işleri nasıl beceriyorsun nasıl kitabına uyduruyorsun diye malüm usulsüz işlerde maharetlidir..Yeşil hisselerine bak Engin yeşil adam gibi spk ve bist adabına,usulüne,kurallarına,kaidelerine göre şirket hisselerine sahip çıkıyor ..Alavere,dalavere işleri ,şaibeli işlemler ancak ihlas şirketlerinde ve Rıza kutlu Işıklar'ın şirketlerinde olur ..Allah ıslah etsin..

2. Güzel bir gün olur inşallah. Ne zaman şurada canımız sıkılmadan duracağız ne zaman günlerce sitemler olmayacak merak ediyorum. Bakıyorum da bu şirketi ben yönetsem bu hisse fiyatıyla kimsenin yüzüne bakamazdım diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Güzel bir gün olur inşallah. Ne zaman şurada canımız sıkılmadan duracağız ne zaman günlerce sitemler olmayacak merak ediyorum. Bakıyorum da bu şirketi ben yönetsem bu hisse fiyatıyla kimsenin yüzüne bakamazdım diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir
    Gerçekten öyle, bakıyorsun hiç adı sanı duyulmamış, üfürükten teyyare dünkü şirketlerin ederi bizim yılların düldülünü piyasa değeri olarak fersah fersah katlamış. Demek ki at sahibine göre kişniyor. Bi açıklama yap hus, tam senin uzmanlık alanına giriyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Yine bir Dalevera Peşindeler gibi Hadi Hayırlısı

Dün Borsa %0.75 çıktı ihlas 1.30 gösterdiler Kapanışı 1.26 / 1.27 den kapattı

Bugün Bosa % 1 in üzerini gördü

Şuan itibari. % 0.50 + İhlas 1.25 / 1.26

Hadi bakalım Altından ne capan oğlu çıkacak

5.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Yine bir Dalevera Peşindeler gibi Hadi Hayırlısı

Dün Borsa %0.75 çıktı ihlas 1.30 gösterdiler Kapanışı 1.26 / 1.27 den kapattı

Bugün Bosa % 1 in üzerini gördü

Şuan itibari. % 0.50 + İhlas 1.25 / 1.26

Hadi bakalım Altından ne capan oğlu çıkacak
    Cidden ne yapıyorlar kendileri biliyorlar mı acaba. Borsa tarihinde bu kadar çok beddua alan varmıdır bilmiyorum. Keşke yasalarda küfür ve hakaret suç olmasa....

Bunların deste basanı iheva... Hepsi de zirveleri test etti ama, iheva daki baskı ve şiddeti anlamak mümkün değil. Haber falanmı gelecek acep.İzleyelim bkalım...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Bunların deste basanı iheva... Hepsi de zirveleri test etti ama, iheva daki baskı ve şiddeti anlamak mümkün değil. Haber falanmı gelecek acep.İzleyelim bkalım...
    Bu forumda en uzun yıllardır iheva taşıyan benim Ve hala taşımaya devam ediyorum. Bunların yatırımcıyı adam gibi mutlu ettikleri görülmemiştir...

İnşallah tüm tahtaları güzel yerlere gelir ve yatırımcı ilk kez vay be ihlas grubu böyle bir grupmuymuş der.

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. sanki bir haber bekliyor gibi halleri varl

Sayfa 368/888 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •