Sayfa 761/888 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Spek-müco-it ikilisi muratserdarı duydu kesin. Baksana 55-56 yaptı hemen. Demek ki bu ..itler grubunun anladığı dil buymuş. Bu da beynine oksijen gitmeyen ve can spek diyen sahtekarlara kapak olsun.
    Okijen'm; kıyı kefali kıyılarda dolanıp durur yokmu kokmuş olta yeminiz mesela;zizil,angona,handoşira,kolebeza vb ..hayrına atıver kıyılarda dişe dokunur bişey bulamamış aranıyor..

2. Eyvah eyvah yazıklar olsun.başka diyecek bişey bulamıyorum ..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. dostlar ihlas dolar grafiğine bakan oldu mu ?

-------------------------------------------
    Sevgili spek, sende bir bak istersen
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Okijen'm; kıyı kefali kıyılarda dolanıp durur yokmu kokmuş olta yeminiz mesela;zizil,angona,handoşira,kolebeza vb ..hayrına atıver kıyılarda dişe dokunur bişey bulamamış aranıyor..
    Wise'm görünen o ki olta atma ve kefal konusunda sen uzmansın. Kefali bilirim ama olta ile yakalamayı pek bilmem. Hele o yazdığın olta yemlerini hiç duymadım. Hangi yörede kullanılıyor?
    Ben çevirme ağ ile kolayından bol bol yakalamayı tercih ederim. Sen de bu kadar yem ile uğraşma önüne bir tane top at, ya da bir elma şekeri al gerisi kolay.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. am otu mücahit senin de haverirlerinde amını gütünden sikiyim orosbunun cocukları paramı bul etiniz allah belenızıı versin

6. Sxkler milletin moralini bozmak için elinden geleni yapıyorlar. Aşağılık münafıklar...

7.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Wise'm görünen o ki olta atma ve kefal konusunda sen uzmansın. Kefali bilirim ama olta ile yakalamayı pek bilmem. Hele o yazdığın olta yemlerini hiç duymadım. Hangi yörede kullanılıyor?
    Ben çevirme ağ ile kolayından bol bol yakalamayı tercih ederim. Sen de bu kadar yem ile uğraşma önüne bir tane top at, ya da bir elma şekeri al gerisi kolay.
    Okijen'm,balık yemi olarak daha horoşafla vardı ama neyse geçelim onları dediğin gibi biz top niyetine ip yumağı yuvarlayalım önüne sonrada inşaata doğru çekelim ipi sonrada elma şekeri verelim bu projeyi sen buldun sen buldun sen bulduuunnn (Okan Bayülgen,ben buldum ben buldum ben bulduuummm çocuk reklamından yola çıkarak) tebrikler..

8. Cevad Asude,matkap sana hitap ediyor hadi cevap ver veremezsin çünkü adam sapına kadar haklı hatta damının kiremitlerine yapışmış yosunları sökse sonrada damından içeri girse haklıdır çünkü sen zalimlerin,hırsızların,dolandırıcıların uşağı ve dolaylı yoldan ortağısın ihlas şirketlerini överek yüksek fiyatlardan küçük yatırımcıya gömen sensin öyle utanmaz arlanmaz doymaz kuduruksunki sen çıkarların için bahçendeki darılarınıda biçtirirsin herkeseee..

Sayfa 761/888 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •