Sayfa 242/888 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Allah,güzel ve kadim dostumuz olan Demokrat kardeşimize gani gani rahmet eylesin..Mekanı cennet olsun..Nurlara gark olsun..Peygamberimize kmşu olsun inşallah..Amin..Evet arkadaşlar burası bir sanal alem olsada herkes ruhunu,karakterini,kişiliğini,iyi yada kötü vasıflarını buraya yansıttığı zaman bizler onu adeta hissediyoruz,görüyoruz,tanıyoruz,biliyoruz,seviyor uz ve onunla gönülden muhabbet köprü kuruyoruz ve ona can kardeş diyip bağrımıza basıyoruz kimilrindende nefret edip uzaklaşıyoruz..İşte Demokrat kardeşimiz muhabetle,sevgiyle,dostça yakınlaştığımız güzel insanlardan biriydi..Ailesine ve sevenlerine Sabr-i cemil diliyorum..Amin..

2. hus ve ekibini göremiyoruz

3. Gercekten adam gibi adam insan gibi insandı.onun yazilari ayri bir guven verir yol gösterirdi.para biriktirmemiş dost biriktirmiş.ben dua ettim onun icin ben ondan razi oldum Rabbimde razi olur inşaallah.Mekani cennet olsun ruhu şad olsun.Geride kalanlarada Rabbim dayanma gücü versin.

4. Galip Bey,adamın dibiymiş kendilerinden Allah razı olsun..Bakın hisselerine sahip çıkmış daha ne olsun..Mücahit Ören gibi haysiyet,şeref ,namus,itibar,insaf,merhamet,acıma duygusu yoksunu ve zalim bir sözde işadamlarının hisselerine de bulaşmış olabilirdiniz bak kıymetli Demokrat kardeşime üç beş krş hakettiği helal parayı bile çok gördü onun bunun aç gözlü varyemez harami mıcısı halinize şükredin Galip beye dua edin..ytd..Demokrat kardeşim,ben biraz duygusal insanım çooookkkk üzüldüm diğer kıymetlli arkadaşlarim gibi yapacak bişeyde yok emir Büyük Rabbimden ama ateş düştüğü yeri yakıyor ailene sabırlar sana rahmetler,nurlar ihsan eylesin Rabbim olan Allah..Makamın cennet olsun..Amin..

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Galip Bey,adamın dibiymiş kendilerinden Allah razı olsun..Bakın hisselerine sahip çıkmış daha ne olsun..Mücahit Ören gibi haysiyet,şeref ,namus,itibar,insaf,merhamet,acıma duygusu yoksunu ve zalim bir sözde işadamlarının hisselerine de bulaşmış olabilirdiniz bak kıymetli Demokrat kardeşime üç beş krş hakettiği helal parayı bile çok gördü onun bunun aç gözlü varyemez harami mıcısı halinize şükredin Galip beye dua edin..ytd..Demokrat kardeşim,ben biraz duygusal insanım çooookkkk üzüldüm diğer kıymetlli arkadaşlarim gibi yapacak bişeyde yok emir Büyük Rabbimden ama ateş düştüğü yeri yakıyor ailene sabırlar sana rahmetler,nurlar ihsan eylesin Rabbim olan Allah..Makamın cennet olsun..Amin..
    Âmin sn vise
    Sebeb olup ve (burası çok önemli) azmettirenler kahrı perişan olun
    Yoğun bakımlar da sürünün her organınıza hortumlar takılsın
    Aldığınız nefesin yolu kıl kadar açık olsun
    Ölmüş gibi görünün sadece acı çekmek için yaşayın.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Âmin sn vise
    Sebeb olup ve (burası çok önemli) azmettirenler kahrı perişan olun
    Yoğun bakımlar da sürünün her organınıza hortumlar takılsın
    Aldığınız nefesin yolu kıl kadar açık olsun
    Ölmüş gibi görünün sadece acı çekmek için yaşayın.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok kaliteli beddua etmişsin. Amin.

Allah demokrat kardeşimizin günahlarını affetsin mekanını cennet eylesin.

7. Arkadaşlar
    Bunlar iha halka Arz için para topluyorlar
    Bence
    Bu ne iki gündür
    Bütün hisselerde iyi kademerler doldur boşalt oluyor
    Aslında Bu Gurubada Kıredili Açıka Al sat ve Talımat silme Cezası vermeller

8. Bunlar Yine Becermişler İhyay a Bedelli hende %125 Yuh Olsun

Sayfa 242/888 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız