Sayfa 132/889 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Vinvin Yazıyı Oku
    Almayin dedik su kağıdı kardesim almayin almayin siz aldıkça maliyet yaptikca asagiya cekecek. Birakin artik bu kisa vade kar dusuncesini.
    Bu arada şirket yönetimni şikayet etmek bize birsey kazandirmaz bindigin dali kesmekten baska bir sey degil. Bu geminin iyi kötü yol almasi lazim. Elinizdekini kurtarmanin tek yolu bu kiytirigin bata cika yol almasi. Batarsa herkes batar unutmayin aklinizi basiniza toplayin. Sen şikayet ettin diye kimse gelipte al buda senin gecmis zararlarin gule güle cikabilirsin demeyecek.Yillarca sürünme ve sonu gelmez hak arama mücadeleleri bizi bekleyecek.
    Kimsenin bu durumu istediğini sanmiyorum.
    Soyleklerim sesli dusuncelerimdir beni baglar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Vin vin doğru söylüyorsun almayın dedin demesinede hemen hemen tüm kagıtlar% 50 düştü o ne olacak yurt dışına ne demeli

2.  Alıntı Originally Posted by getto35 Yazıyı Oku
    Vin vin doğru söylüyorsun almayın dedin demesinede hemen hemen tüm kagıtlar% 50 düştü o ne olacak yurt dışına ne demeli
    Sayin getto35 muhtemelen bizde vaka sayisinin artmasi ihtimali fiyatlaniyor olabilir. Ancak bu fiyatlardan mal kaptiran beceriksiz spek en iyi bildigi seyi yapiyor ve kağıdı aşağıya basiyor. Bastikcada yeni alicilar geliyor. Hisse fiyatı cazip geliyor ky ye krsluk hisse burdan alayim 3 kademe üste veririm mantiginda ky.
    Mucoyu sikistirmanin bu asamada bize bir faydasi yok o girer uc bes ay takilir sonra cikar off shor hesaplarindaki parasini yemeye devam eder. Peki burdaki mağdur ky napacak.
    YTD değildir

3. 1 lot dahi satmadım. Bu da gelir bu da geçer. Başka birikimimde yok. Tuzumuzda kuru değil. Ne varsa gidiyor. Moralim çok bozuk. İnşallah bu süreçte kimse akıl sağlığını yitirmez. Ben virüsten çok insanların ekonomik bunalıma kapılıp ta kendilerine zarar vermelerinden endişe ediyorum. İnşallah böyle olmaz. Çok şükür devletimiz güçlü ve tüm dünya bu sorunu atlatacak. Ama yeter artık sorun bitene kadar kapatsınlar şu borsayı.

Bu tür çöküntüleri çok yaşadım. İlk kez yaşayanlara yazıyorum. Moralman güçlü olmamız lazım. Bu da geçecek. Para kaybediyoruz ama insanlığımızı ve insanlarımızı kaybetmeyelim yeterki. Hiç tasalanmayalım. Bu da geçecek.

Allah sonumuzu hayır etsin.

4.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Dostum kabile sana da teşekkürler, eline sağlık. Ama bu spk ceza verse bile 15-20 bin TL'yi geçmiyor ve bu hırsızlar zaten bunun kat be kat fazlasını zaten manüpülasyondan bizim sırtımızdan çıkarıyorlar. O yüzden bu işin sonucunun sinek vızıltısı olduğunu bilerek böyle hareket ediyorlar. Bunlara daha okkalı bir Osmanlı tokadı lazım. O da spk ile olacak bir iş değil gibi. Daha organize çalışmak lazım.
    Ben teşekkür ederim duyarlılığınız,zalime,zulme,hırsızlığa,dolandırıcı lığa,soyguna,kötülüğe,adaletsizliğe,alın terimizi,emeğimizi çalanlara karşı verdiğiniz mücadele için..İştirak hisselerinin fiyatlarını neden fahiş anlamda yükseltiği belli oldu milyonlarca lot ihlas holding hisselerini küçük yatırımcıya arz etmek için tabiiki uyanamadık ,faredemedik soygunu senaryoyu sahnede çok iyi oynamışlar..Devleti yönetenler,spk,bist hepsi de bir güzel zevkle izlediler bizlere yapılan zulmü ve işkenceyi..Allah hepinizi bildiği gibi yapsın acımasız merhametsiz dayanışma ama unutmayın yolun sonu görünüyor ya mücahit ören sizi alacak yada siz onu alacaksınız başka çaresi yok buişin iki canbaz bir ipte asla oynamaz..Dilerim,temenni ederimki Devletimizi yönetenler bu zalim amerikan uşağını alacak tüm mal varlığına el koyacak kayyum atayacak mağdur edilen vatandaşlarının,tüysüz yetimlerinin haklarını sahiplerine iade edecktir..Hakkaniyetli, adil, adaletli Devletimiz kesinlikle bu operasyonu yapması 82 milyon vatandaşının haklarını koruması gerekiyor FÖTÖ'de olduğu gibi eğer yapmıyorsa ben bunda art niyet yandaşını koruma ararım ki Mücahit Ören'nin geçmişten bu güne dek vukuatları dünyaları aşmış durumda malümunuz üzere görmezlikten gelemezsiniz ümit ediyorum gelmezsiniz diye düşünüyorum güzel yurdumun saygıdeğer yöneticileri..
    Son düzenleme : kabile reisi 61; 17-03-2020 saat: 12:22.

5. Para elbet bir sekilde kazanilir, bu borsada, fakat suan icinde bulundugumuz surec normal degil, cok degil biraz vicdanli olunmasi, biraz insan sevgisi, vatan sevgisi... olmasi ve sosyal ortamda bu dogrultuda yorumlar yapilmasini temenni ediyorum.
    Biraz vicdanlilik ornegi gosterilmesi ileride gelebilecek her turlu zorluklarin onune gecilebilmesinende onlem niteligi olmasini temenni ediyorum.

6. Bakalim yarindan sonra ne yapacak..

7.  Alıntı Originally Posted by Vinvin Yazıyı Oku
    Almayin dedik su kağıdı kardesim almayin almayin siz aldıkça maliyet yaptikca asagiya cekecek. Birakin artik bu kisa vade kar dusuncesini.
    Bu arada şirket yönetimni şikayet etmek bize birsey kazandirmaz bindigin dali kesmekten baska bir sey degil. Bu geminin iyi kötü yol almasi lazim. Elinizdekini kurtarmanin tek yolu bu kiytirigin bata cika yol almasi. Batarsa herkes batar unutmayin aklinizi basiniza toplayin. Sen şikayet ettin diye kimse gelipte al buda senin gecmis zararlarin gule güle cikabilirsin demeyecek.Yillarca sürünme ve sonu gelmez hak arama mücadeleleri bizi bekleyecek.
    Kimsenin bu durumu istediğini sanmiyorum.
    Soyleklerim sesli dusuncelerimdir beni baglar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Ne yani bize küfredene ağzına sağlık, ırzımıza geçene beline kuvvet mi diyeceğiz? Bu nasıl bir bakış açısı. Sen böyle yatırımcı olursan böyle davranışı da baştan kabullenmiş oluyorsun. Ben şahsen bunu kendime yediremiyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Ne yani bize küfredene ağzına sağlık, ırzımıza geçene beline kuvvet mi diyeceğiz? Bu nasıl bir bakış açısı. Sen böyle yatırımcı olursan böyle davranışı da baştan kabullenmiş oluyorsun. Ben şahsen bunu kendime yediremiyorum.
    Realist olmak zorundasin kardesim burasi borsa burda duygusalliga yer yok,kimse kimseye acimaz. Heleki vicdsnsiz spek ve patronlardan insaf beklemek en hafif tsbirle ahmakliktir.
    Ben sana bir gercegi hatirlatiyorum bugun en ufak bir ümide sahipsen bu tahtanin suanda acik olmasindsndir.
    Bak gecmis örneklere kapsli tahtalara kim hakkını alabilmis bir arastir.
    Böyle acemi intikam naralariyla mucoyu belki cezalandirirsin ama en büyük cezayi burdaki ky yemis olur bunu unutma.
    Sorumlu ve akliselim paylaşım yapmaya davet ediyorum seni.

Sayfa 132/889 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •