Special Days Image
Sayfa 840/888 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

89 da borsanın açılışından beri takip ederim. Borsada yükselmeyen kağıt olmaz. Göz altı ve batma durumunda olanlar hariç. İhlaslar yeni başladı ve konuşulmaya henüz başlanması. Çöp diyenlerin bir süre sonra bunları baş köşeye oturtacamları kanaatindeyim... Özellikle de ihyay... Bu nasıl fiyat. Kimseye al yada sat demiyoruz. Haddimizede değil. Sasa ve hektaş derken bunlar son bir ayın yıldızı oldular. Endekse ters hareket olacağını düşünüyorum... Hayırlısı.

2. Daha aldığımız maliyetlere bile gelmediği gibi ihlas şirketlerinde dönen dolapları yaktıkları canları arkada bıraktıkları mağdurları aldıkları ahları benden iyi bilemezsiniz Nick İsminize layık olmaya çalışın dik durmasını bilin oranız buranız oynamasın daima mazlumdan yana ol ki gelecek nesiller seni adam diye hatırlasın..Herkes yatsın kalksın Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a dua etsin... yatırım,al,sat tavsiyesi değildir...Yeni güne bismillah...

3.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Söylediklerine kısmen katılıyorum ancak herkes ihlas konuşacak demek çok iddialı bir cümle olmuyor mu?
    Ne oldu da herkes ihlas konuşacak, fiyat en az 10 kat artacak mı yani, bunun için sebep ne, yeni bir ihale mi alıyor, yabancılara mı satılacak, karı mı patlayacak, mücoit Amerika'dan yurda mı dönecek ya da ne bileyim kayyum mu atanacak. Gördüğün gibi yıllardır hep böyle, hep ...cek, ...cak.
    Ha 1.05 oldu %20 gitti de ne oldu yani. Bak bakalım düne kadar bundan başka borsada kuruşlu hisse var mıydı. Bütün hisseler özellikle son iki yılda uzaya, bu tersine gitmedi mi. Buradaki yatırımcılara sor bakalım kaç kişi kar etmiş, maliyetleri nerelerde? Gözü sürekli yatırımcısının cebinde olan bu hırsız holdingi herkesin konuşması için sebep ne açıkla biraz. Ya da benim aklıma gelen yoksa 1 Tl üstüne atıp yatırımcısına pamuk eller cebe mi diyecekler yine. Adı ihlas kendi iblis olan bu holdingden çok bişey beklemek bence hayalperestlikten başka birşey değil.. Hadi hayırlısı bakalım.
    Geçmiş zamanlarda bana çok ağır kelimeler kullandın hakaretler ettin ama doğruları ,gerçekleri yazdığın için seni kutluyorum ve alkışlıyorum ...Kaypak dostum olacağına mert düşmanım olsun ondan zarar gelmez..

4. Buyuk komutan bofa en guvendigi askerlerle sasanileri birakip ihlaszadeler katildi.

5.  Alıntı Originally Posted by thebest Yazıyı Oku
    Buyuk komutan bofa en guvendigi askerlerle sasanileri birakip ihlaszadeler katildi.
    yani taruzamı gectiler

6.  Alıntı Originally Posted by thebest Yazıyı Oku
    Buyuk komutan bofa en guvendigi askerlerle sasanileri birakip ihlaszadeler katildi.
    Amerikanın,Bankalarının ve Amerikalı askerlerin olduğu her yerde huzursuzluk vardır bu günde huzursuzluklarını gösterip hissettirdiler..Hayır gelmez İblisin büyüğünden,küçüğünden çünkü hepside şerri işlerle görevlidirler...

7. Sabah seansında 1.46 tl'yi gören İhgyo öğlenden sonra 1.35 tl'ye kadar düşüyor yani neredeyse %10 bir düşüş buda oyunlarından,hilelerinden bir parçası ..Sonrada birileri çıkıyor ihlas şirketlerine övgüler yağdırıyor ve ekliyor efendim borsada tüm hisseler yükselirken ihlasların zamanı değilmiş yükselme zamanı şimdiymiş gibi gülermisin ağlarmısın bilemedim bu gün seans sonu rakamları görünce..ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Geçmiş zamanlarda bana çok ağır kelimeler kullandın hakaretler ettin ama doğruları ,gerçekleri yazdığın için seni kutluyorum ve alkışlıyorum ...Kaypak dostum olacağına mert düşmanım olsun ondan zarar gelmez..
    Evet eski ismini bile unuttum ama kim olduğunu anladım. Her önüne gelene laf sokup, o ağır dediğin hakaretleri başlatan sendin. Yetmedi özelden tehditlere, küfürlere başlamıştın. Hala da ona buna sataşmaya meyillisin. Aynaya bakmaya ihtiyacın var ve bunu öğrenmelisin. Benden uzak dur ve eski yaraları kaşıma. Ne senin alkışına ne de kutlamana ihtiyacım var. Bu yazıma dahi cevap verme.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 840/888 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •