Sayfa 765/890 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 7114 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Grubun 5 hissesi de kuruşlardan işlem görüyor tek haberajansı 1 liranin üstünde işlem görecek tabi onu da ilerleyen sürede kuruşlara indirmeseler

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Y.T.D.
    Cok yakinda buranin MORUK larindan kazandigim la geri gelicem. 1.17 den cikmistim. MORUKLAR 0.54 taban mi yoksa 0.32 ler geri gelebilirmi gorecegiz veya 2001 de ayrildigi endexe mi uyacaklr. . MORUKLAR in ayak takimi burda agizlarindan kopuk cikarak yazacaklarmi? Vay MORUKLAR vayy, manipulatorleri bile bin voltla carpanlar vayy.

3. arkadaşlar günaydınlar bunların bilancoları ne zaman acıklıyacaklar

4.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    arkadaşlar günaydınlar bunların bilancoları ne zaman acıklıyacaklar
    Günaydın sayın Jellat 9 kasım (yarın) diye biliyorum.

5. Şimdi bir eken seçimde akp nin kazanamadığı ve akp sayesinde ayakta duran ihlasın iktidar değişimindeki durumunu merak ediyorum.

O zaman yeni iktidar derse ki, gel bakalım mücait ihlas finans mudilerine ne verdin? Kalan paranın faizi ile birlikte bir hesabını yapalım derse ne olacak?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6. Endeks 162 bin oldu hala 110 binli endeks fiyatları hatta altında endex çıkıyor onlar hisse fiyatlarını dahada aşağı basıyorlar endex düşünce zaten doğal olarak fiyatlar düşmeye başlıyor ihlassız mücahit ören'nin 6 şirketinin hisse fiyatlarında alavere dalavere şaibe hile entrika film ne ararsan mevcut bir Allah'ın kuluda çıkıp sen ne yapıyorsun böyle diyede hesap sormuyor..Bu şahı ihlas finans mağdurlarına 5 kuruş para verdiği yok o defter çoktan kapandı bitti gitti günahları boyunlarına ancak mücahit Ören hala mağdurlara para ödüyormuş gibi kendini piyasaya lanse ediyor millette zannediyorki ihlas holding ve iştirak şirketler hisseleri o yüzden nominal fiyatların oldukça altında diye değil arkadaşlar şahıs şirketlerin tüm gelirlerini yıllarca ihlas finans mevzuunu bahane ederek sümen altı ediyor gizli hazinelerine bu paraları akıtıyor ayrıcada borsa endeksi yükselmesinde düşüşünde elindek tümşirketlerin hisselerini veriyor yatırımcının kucağına isteyene yüklüce veriyor bu güne dek talep edip alamayan oldumu olmamıştır sonrada alt kademelere düşürüyor hisseleri sen ben bekleyelimki hisseler yükselecek zararımızı kurtaracağız..Babası öldükten sonra bu şahıs dahada merhametsiz zalim bir insan olmuştur..Babasının sağlığında bayramlarda hisseleri bir iki tavan yaptırıyordu vatandaş bayram harçlığını çıkarsın diye o zamanın yatırımcıları bunu biliyordu şimdi oğlu hep bana hep bana bir sana bir bana yok kaldıki biz böyle olsun derdindede değiliz uzun vadeli yatırımcıyız 20-30 yıldır bu şirketler hiçmi kar etme arkadaş..Devlet yönetenler ve spk lütfen sesimizi duyun ve mücahit Ören'i bir araştırın soruşturun milyonlarca insan haksızda bir o mu haklıdır Allah aşkına...

7.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Şimdi bir eken seçimde akp nin kazanamadığı ve akp sayesinde ayakta duran ihlasın iktidar değişimindeki durumunu merak ediyorum.

O zaman yeni iktidar derse ki, gel bakalım mücait ihlas finans mudilerine ne verdin? Kalan paranın faizi ile birlikte bir hesabını yapalım derse ne olacak?
    Siyasete bağlamayın burada.Akpartiden önce de vardı bu çete.Ve o zamanlar en büyük vurgunları yaptılar.Neden kimse dur diyemez bunlara onu tartışalım.2000 in başında tahtası kapanmıştı yaw.%95 düşüşle aylar sonra tekrar tahtası açılmıştı.Doymamışlardı çünkü.Oyun çok ********ce idi adını ihlas koyarak nerde bir saf müslüman iyi niyetli varsa mahkum ettiler.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sn mustican, bu ülkede artık azerbaycan modeli seçim olup iktidarı asla bırakmazlar.
    2. Teorim ise ülkeyi savaş politikasına sokup beş yıl daha yonetimi elde tutmak.
    Bunların hiçbiri olmasada gelecek yönetimin umrunda bile olmayız... çünkü bunların tasmasını kim tutarsa karşı tarafa havlayacakları için her gelen hükümetin işine gelir dolayısıyla vatandaş yine ortada...
    Tek tesellimiz Allah'ın oyun kuranların ve tuzak kuranların en iyisi olmasının tecelli etmesini beklemektir.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 765/890 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •