Sayfa 134/889 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Vinvin Yazıyı Oku
    Seninki boş ham hayal bu yöntem kimseye bir fayda saglamaz. Bak etrafina yüzde elliden asagi düşen kagitmi var. Sana zorla hissemi aldirdilar, farzedelim mücoyu cezalandirdin sana zararlarini telafimi ettirecekler saniyorsun. Ayni seyleri tekrar etmeye gerek yok. Ben sana olabilecekleri soyledim.Hicbirsey elde etmeden kalırsın ortada. Burda binlerce lotu olan yatırımcı lar vardir aramizda elindeki ucbesbin lotun derdiyle saga sola saldirip durma.
    Borsada durust namuslu spek patronmu var hepsi ayni her kagit aglama duvarina dönmüş. Karşı cikacaksan bu adaletsiz düzene karşı çık.
    Sabahtan beri boş atıp duruyorsun. Hem sen benim elimdeki lotu nerden biliyorsun. 3-5 bin de olur, milyonda da olur. Sen kendi hayallerinin peşinde koş, patronunu aman ha kızdırmayasın, ama burada ahkam kesme. Bu forum fikirleri tartışmak için var, senin aklına ihtiyaç olduğu için değil. Senin o fikrine ne benim ne de bu forumda bir başkasının ihtiyacı yok. Ben nerde nasıl zarar ettiğimi de nerde nasıl kar ettiğimi de bugüne kadar gayet iyi bildim, bundan sonra da bilirim. Haydi bak işine.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Sen aklını kendine sakla siren efendi bukalemunluk yapma senin tuzun hep kuru olmuştur canımız yanmış durumdayız inceden ayar vermeye kalkma kırabilirim seni bu güne dek ne olduğunu anlamış değilim sen benden dahamı vicdanlsın yoksa devletçisin kimin ajanısın söylede bilelim..Adam hergün acımadan,merhamet etmeden bize 0.90 küsur krşlaradan arz ettiği ihlas holding hisse fiyatını %10-20 düşürüyor paralarımız sigara dumanı gibi uçup gitti vicdanlı oluyor biz vicdansız öylemi sen burada enaz konuşanlardan olursan bize iyilik yapmış olursun..İşine bak ileri geri konuşup tav etmeye çalışma beni..Ben uzun vadeli yatırımcı olarak mücahit ören tarafından uğradığım haksızlığı,zarları,mağduriyet dile getiriyorum senin gibi al satçı fırsatçı değilim keyifle bekle 0.20 krşlara düşecek alırsın kına yakmayı unutma.
    Ağzına sağlık üstat, herkesin safı belli olsun yeter kıvırmaya evirmeye çevirmeye gerek yok.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

3. Borsa neredeyse artıya geçecek utanmaz hala tabanda

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

4.  Alıntı Originally Posted by legend Yazıyı Oku
    Ağzına sağlık üstat, herkesin safı belli olsun yeter kıvırmaya evirmeye çevirmeye gerek yok.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Eyvallah gözüm seninde ağzına sağlık..

5. Dogru yada yanlis kanim, spk bist marj limitleme yapmakla cok dogru bir hareket yapip gun ici kynin belki %30belki %40 lara varan dalgalanmalarda zarara ugramasinin onune gecmistir. %20 tavan %10 taban olsun seklindeki yazilari umarim bunlari okuyup endeksin ertesi gun cikacagini dusunerek hareket edilmemistir.

Son olarak, su an icinde bulundugumuz bu virus belasinin, alinan ve alinacak olan tedbirlerle saglik ve sihhat icinde atlatilmasi temennisiyle.
    Sevgiyle kalin

6.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Sabahtan beri boş atıp duruyorsun. Hem sen benim elimdeki lotu nerden biliyorsun. 3-5 bin de olur, milyonda da olur. Sen kendi hayallerinin peşinde koş, patronunu aman ha kızdırmayasın, ama burada ahkam kesme. Bu forum fikirleri tartışmak için var, senin aklına ihtiyaç olduğu için değil. Senin o fikrine ne benim ne de bu forumda bir başkasının ihtiyacı yok. Ben nerde nasıl zarar ettiğimi de nerde nasıl kar ettiğimi de bugüne kadar gayet iyi bildim, bundan sonra da bilirim. Haydi bak işine.

7. Hadi borsa 1düşerken hissen 3 düştü sustuk virüsten dedik ama borsanın dibe göre 5 bin puan çıkıpta grup kagıtların -6,-8 yazması ne oluyor iblis, yeminle şu korona virüsü sana rasgelse arkasına bakmaz topuk sınırdan geri kaçar , nasıl bir yezide rasladım ne oluyor diye.

Sayfa 134/889 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •