Sayfa 790/889 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. [QUOTE=thejackalav.;5689737]İyi durdu bu kargaşada ...biraz daha arttıracağız gibi
    Saygılar bol kazançlar

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE

Temel beklentilerinizi öğrenebilir miyiz ?

2. [QUOTE=batirimciyiz;5691684]
     Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    İyi durdu bu kargaşada ...biraz daha arttıracağız gibi
    Saygılar bol kazançlar

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE

Temel beklentilerinizi öğrenebilir miyiz ?
    Temel bir beklentim yok....zamanı geldi.
    Nasıl 40 sene ônce apartman topuk ayakkabılar modaydı ,İspanyol paça pantolon gibi, şimdi tekrar onların zamanı geliyor .
    Bunun gibi birşey,
    Bol kazançlar.

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3. [QUOTE=thejackalav.;5692099]
     Alıntı Originally Posted by batirimciyiz Yazıyı Oku
    Temel bir beklentim yok....zamanı geldi.
    Nasıl 40 sene ônce apartman topuk ayakkabılar modaydı ,İspanyol paça pantolon gibi, şimdi tekrar onların zamanı geliyor .
    Bunun gibi birşey,
    Bol kazançlar.

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    işte bu , tam olmasa da benzer sebepleri bulurum hep...
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

4. Hissiyatimda bir fiyat var umarım orada param olur

5. 1 TL altında gözaltı pazarında bile hisse yokken, bu fiyatlar niye diplerde geziniyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    1 TL altında gözaltı pazarında bile hisse yokken, bu fiyatlar niye diplerde geziniyor.
    mücahit Ören efendi Borsada köpeksiz köy buldu değneksiz geziyor hatta astığı astık kestiği kestik adeta kanun,hukuk,Bist,Spk tanımıyor ve Devleti yönetenlerden bile çekindiği,haya ettiği yok yani demem o ki bu konuyu Spk adında Devletimizin kurumuna sormalıyız niye biz dürüst yatırımcıların yüklü zararlara gark edilip mağduriyet yaşamamıza göz yumuyor,izin veriyorlarmış diye...Ankara ziyaretinde Sayın Cumhur Başkanının desteğini aldı ama bu desteğe güvene layık hareket etmedi bilakis istismar edip güveni kötüye kullandı boşa çıkardı adeta yatırımcılarını dolandırıp soyup soğana çevirdi resmen borsa terörü estiriyor şirketleinin hisselerinde Allah korusun daha büyük bir kriz olsa demek ki bırakıp kaçacak arkasında milyonlarca gözü yaşlı mağdur bırakara tıpkı Cem Uzan gibi..Ben duygu sömürüsü yapıp boş yazmıyorum bu şahıstan her şey beklenir ki bu gün Euro,Dolar 20 tl olur beklentimiz varmıydı demek ki her şey olası..Kısacası kuvvetli bir Osmanlı tokadı yemeden bu şahıs asla düzelmez..Enver Ören'in hayırsız zalim oğlu babasının kemiklerini sızlatmaya devam ediyor..Allah ıslah eylesin...

7. Not:Hep söylüyorum bu soyguncu,harami ,amerikalı Coni'ye okkalı bir OSMANLI şamarı gereklidir DEVLET büyüklerimizden bu şahıs başkada asla yola gelmez ıslah olmaz zaten Allah korkusuda yok insanlıktan nasibini almamış iblis'in inisiyatifini beklersek yandıkki hemde ne yandık..Yatırımda bulunduğumuz İhlas şirketleri hisselerinde sonumuz hayr olsunda kurtulalım inşallah..Amin..

8. Uğraşma artik şu �� gariban yatirimciyla, büyüklük sende kalsın...

Sayfa 790/889 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •