Sayfa 633/889 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sizi buradan kurtarayım ben .. güle güle ..
    Hus devri kapandı.İnşallah ihlas ın devri başlar artık.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bugün BIST artı olsa bile iflas 68 yakmaz adamlar satma derdinde gibi , hiç umut vermiyor

3. Hadi geçmiş olsun 66 demek haftaya 59 karın habercisi demek, anlamadığım bu kurumlar bu kardar yüzde 30 zarar ile satmak için sıraya neden girer, ya şirket batıyor , veya dediğim gibi şirket bunlara 50 ile 60 kuruş arasında satmalari için anlaştı , keşke bir kanun çıkarsalarda şirket payları yüzde 51 elinde bulunduran şirketin patronu olur diye , bunu yapmazlar çünkü geçenlerde de dedim gerekli yerlere şirketler çanta dolusu paraları gönderiyor cunki , görme , duyma parası

4. Adamlar 67 den bile satan olmasın diye 66 ya satış verdiler. Ve ky aşağıda alım yazmış onlara verdiler, haftya 59 a değer ve on gün oaralarda satar. Sonra dediğim gibi 46 kuruşa kadar iner. Sonrada orlarda 46 ile 50 civarı gezer, adamlar kanal muhabbetine iyi sattılar tüm şirketlerinde . Vay be , adam Recep le görüşmesinde demişti 2021 yılı ihlas lar yılı olacak diye . Hakikaten dediğini yaptı. Recebide ortak etti buna.

5. Yahu hus vallasen gönül koydum sana, nasıl acımadan harcadın. iyiki burda yazma sebebimizssin dedik demez olaydım.Ben hakket seviyordum muhabbetini gerçi son zamanlar çizgini bozmuş idin ama olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Adamlar 67 den bile satan olmasın diye 66 ya satış verdiler. Ve ky aşağıda alım yazmış onlara verdiler, haftya 59 a değer ve on gün oaralarda satar. Sonra dediğim gibi 46 kuruşa kadar iner. Sonrada orlarda 46 ile 50 civarı gezer, adamlar kanal muhabbetine iyi sattılar tüm şirketlerinde . Vay be , adam Recep le görüşmesinde demişti 2021 yılı ihlas lar yılı olacak diye . Hakikaten dediğini yaptı. Recebide ortak etti buna.
    nerelerden almayı düşünüyorsun?

7.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    siren abime cevap verirken ıhlas 0.68 idi şimdi 0.65 yoruma gerek yok..yapacak bişey yok zarar gövde götürüyorsa en iyisi beklemek sakince ve sessizce .ülkemiz güçlü milletmiz büyüktür sadece hak eden haK ettiği yerde diğildir madolyonun tersinde herşey güzel olacak İNŞALLAH.
    teveccühün muhteberu kardeşim/ustadım, çok kibarsın deneyimin, gün görmüşlüğün kibarlığının önünde gidiyor lakin,

ihlasa gelince evet hızlı düştü...

8.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    abi ben fuul nakite geçtim bir hafta oluyor o kadar rahatım ki anlatamam ..
    siren abi artık teknik felan işlemez siz ülkenin halini görmez iseniz sadece ülke diğil ukrayna işi karadenize abd donanmalarının inmesi hiç hayra yorulacak işler diğil .salgın saymıyorum bile vaka artışında dünyada nüfusa göre birinci sıradayız çok olumsuz şartlar var sence teknik işlermi adamlar alıcı görünce veriyorlar kenarda beklemek en iyisi.

saygılar..
    nekadar sevindim bilemezsin, neyse o vakit şans senden yana olsun muhteberu...

Sayfa 633/889 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •