Sayfa 791/889 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 6,321 - 6,328 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Teşekkürler sizce bu çanak bizi nerelere goturegötürebilir bilir, yada çanak hala geçerli mi?
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. Hayırlı sabahlar Hisse net Forum ailesi, huzurumuz ve sevgi dolu kardeşliğimiz için yine yeniden bir kez daha adalet hakkaniyetli ve adil tecelli etmiştir....

Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Hayırlı sabahlar Hisse net Forum ailesi, huzurumuz ve sevgi dolu kardeşliğimiz için yine yeniden bir kez daha adalet hakkaniyetli ve adil tecelli etmiştir....
    Aleyküm selâm sn vise.
    Hak gelince batıl zail oldu.
    Görüldüğü gibi.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Aleyküm selâm sn vise.
    Hak gelince batıl zail oldu.
    Görüldüğü gibi.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kadim dost güzel insan, çok haklısınız diyorum hatta çok iyi ve isabetli yorumlamışsınız..Selam ve dua ile..

5. Hak gelmiş ama batılın zail olduğu yok.Çalın oynayın bakalım.Dünya size de kalmaz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Dedem derdiki.çoçuklarınızı sizin değil,onların yaşayacağı döneme göre yetiştirin.Dedeme burdan sesleniyorum.Dede oyle bir döneme geldikki,dost görünüp arkadan vurmanın,kurdun gözyaşlarıyla kuzuyu kandırmanın,din iman hertürlü inancın üç kuruş a satılmanın,uç kuruş kar için herşeyin mubah sayılmanın,tüm delikanlılıkların,adamlıkların,hısımlığın,akraba,k omşu,arkadaşlıkların menfeat lere kaldığı,fitne,fesat,riyakar,munafıkların hertarafı sardığı dönemdeyiz.Şimdi nasıl yapacağız,halen lafındamısın bana bir ses ver...

7. Bu arada,daha önceki hesabımız yine tuttu.ihlas 180-25+205 sonuç değişmedi beklenildiği gibi bugün 55. 56 kapadı

8. Ey insanlar, hiç şüphesiz Allah’ın va’adi Hakk’tır (her dediği olacaktır); öyleyse dünya hayatı sizi aldatmasın ve (şeytan gibi birtakım) aldatıcı(lar) da, (Kur’an’ın ayetlerini, Peygamberin hadislerini istismar edip eğrilterek ve kendisine Hakk dostu havası vererek) sizi Allah ile aldatmasın. (Bundan sakının ki, en yaygın ve maalesef saygın bir sahtekârlıktır.)

Fatır Suresi 5. Ayet

Şirketin ismine uygun ayet paylaşasım geldi, hisse ile alakası yok.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 791/889 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •