Sayfa 824/888 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Bu dolandırıcı,soyguncu,hırsız ,borsa vurguncusu iblis şahıs devletin başının koruyup kolladığı manevi evladı gibidir dolaysıyla yaptıkları zulüm 2023 yılı seçimleriyle son bulacağı yeni gelen hükümet onu yargıya taşıyacağı için şimdiden ucuz pahalı ne varsa elden çıkarıyorlar..Cimer'e defalarca yazı yazdım şikayette bulundum ama söz konusu şahısa dokunmuyorlar ağızlarını açıp iki kelam uyarıda bulunmuyorlar sözde adam bildiğini yapıyor korkusuzca öyle ya hep vatandaş suçlu sağlık bakanı efendi özel kanunlarla nurani varlıklar olan sağlıkçıları köle sınıfı muamelesi gören vatandaşlara karşı korumaya aldı niye sağlıkçıların hakaretlerine,azarlarına,aşağılamalarına,onur kırıcı ,hakir görücü cümlelerine eyvallah demeyip şımartılmış saygısızlara baş kaldırdığı için...Yani demem o ki ülkenin her tarafı bataklık oldu bizde battık mücahit ören adlı şahsın borsada işlem göre 6 adet içi boşaltılmış şirketlerinin bataklığına dilerim bu bataklıktan kurtulma imkanımız olur tabii ki harami coni amerika kaçmazsa...

2. Salı günü bilanço gelecek bakalım nasıl bir bilanço göreceğiz. Hisse için olumlu olumsuz bir fiyat hareketi sağlamasa da gelecek olan bilançoyu merak etmiyor değilim )
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3. şimdiye kadar topiklerde,tanıdık,tanımadık.İyi niyetli kötü niyetli tüm yazılıp çizilen hepsi bir tarafta,tüm alevere,dalavere,aynı zamanda,burda topiklerde fikir ve bilgi bağlamında babanın oğula yapmayacağı iyiliği yapanların olobileceğini düşünür ve beklerdim.Fakat öz sermayesi 3.628 milyar olan fakat bizim borsamızda 855 milyondan işlem gören bir şirketle karşılaşacağımı hiiiç ama hiiiç birak beklemeyi,hiiç düşünmedim hatta düşünemezdim...... Aklıma gelmişken. Bizim borsamızdan neden hisse almıyorsunuz dediğimde sadece gülüp yorum bile yapmayan dostum jöjep e burdan çook çook selem ederim.

4. Çimer e kısa ve öz yazıyoruz.sayın cümhür başkanım.Siz bize türk borsasına yatırım yapın dediniz.ve sizin başbaşa görüşebilecek kadar önem verdiğiniz mucait ören in hisselerinden aldık.ve ögün bugün zarardayız.Lütfen görüşeceğiniz iş adamlarına birazdaha dikkat ediniz.sizin dikkate aldığınız halka açık firmalara bizim güven duyduğumuzu unutmayınız...

tasarruflarını borsada değerlendirmeye çalışan küçük yatırımcı vatandaş g....s
    selam ve saygılarımla..

5. Bu ihlasın medya şirketlerinin hiç esas faaliyetlerinden kar ettiği oluyor mu?

6. Sayın T.C.Cumhurbaşkanı , millete doğru yada yanlış akıl vermeye kalkıyorsunuz eyvallah ( itiraz etmiyoruz zaten yılıp yanlış deme gibi bir cahillik yapmamız söz konusu olamaz çünkü yiyeceğimiz yaftayı biliyoruz), hak ,hukuk,adalet,din,iman,islam,kul hakkı ve yetim hakkı diyorsun,Allah,cennet,cehennem,namaz,niyaz, edep,haya,haysiyet,itibar,namus,saygı,ülkenin bekası,kendini ifade,konuşma ve yaşama özgürlüğü ,bağımsızlık,halkın refahı,ferahlığı,huzuru,mutluluğu,fakir,fukara,gar iban,yoksul vb.hep bunlar var hepsi sizin yolunuza feda olsun ben daima yanınızdayım (saymakla bitmez) diyorsunuz nutuk atıyorsunuzda hakikaten bunlar sözdemi özdemidir varmı böyle hür ülke yaşanmışlık size 22 yıldır oy verip yanınızda duran bir vatandaşınız olarak çok merak ediyorum ben hiç var olduğuna şahit olmadım..Örnek;biz vtandaşlarına faiz haram dediniz döviz almayın Ülkeye,vatana,millete hainlik dediniz,altınınız varsa satın dediniz bizleride çok güvndiğiniz kefili ve referansı (çünkü biz size güveniyorsak güvendiğiniz insanada idimat eder güveniriz ama elbet hata yaptık çünkü ahmak ve saf insanlarız hile bilmeyiz) olduğunuz borsadaki türk şirketlerine yatırım yapın dediniz bizde sizi taviyelerinizi dinledik dediğiniz gibi yaptık çok güvendiğin destek verdiğin koruyup kolladığın Mücahit Ören'nin sözde İhlas (iblis) şirketlerine yatırım yaptık yapmaz olaydık resmen çamura ,bataklığa saplandık 20 yıldır adam bizi soyup soğana çevirdi donumuza kadar çıkarıp aldı alın terimiz olan helal paralarımızı borsadaki şirketlerinde şaibeli,hileli oyunlar oynayarak çaldı aşikar soygun yaptı ve yapıyor ocağımıza incir ağacı dikti yatırımcı vatandaşlarınızı yüklü zararlara gark edip zor durumlar yaşatıtıyor mağduriyetimiz çok büyük sağlığımız bozuldu ..Peki başımızı tutuğunuz bu yandaş vatan haini amerikan vatandaşı Mücahit Ören bunları korkusuzca aşikar yaparken köpeksiz köy bulup değneksiz gezerken sizler neredesiniz neden haykırışlarımıza kulak tıkadınız duymak istemediniz ve hala bizi duymuyorsunuz bu çelişki niyedir neden hep zenginlerin,kalbur üstü denilen elit kesimin sınıfın yanındasınızda biz gariban ,fakir,fukara ,mazlum,ezilen,zulüm edilen,ekmeği,aşı elinden alınan,verginin en büyüğünü veren ama karşılığını göremeyen sizin deyiminizle köle sınıfının yanında değilsiniz yoksa bizi beğenmiyormusunuz halbuki sizi o ulu makama bizler taşıyıp yek söz sahibi yaptık referandum dahil peki bizi ne çabuk unutuverdiniz...Tüm şirketlerinde 10 milyarlarca türk lirası bedelli yapıp daha sonra 6.şirketi olan İhaas'ı halka arz etmesinede müsade ettiğiniz (Spk ve Bist devlet kurumları) Mücahit Ören bu Paraları şirketlerine gelir değilde ya yurt dışı kasalarına dolar ve Euro cinsinden aktardı yada 6-7 tl'den önce döviz yaptı sonra 18 tl'den sattı ve buradanda büyük vurgunlar gerçekleşti şirketlerinin borsadaki fiyatı İhaas hariç hepsi nominal değerin altında 0,50 -0,60 krş arası bu haksızlık bu zulüm bu acımasız ve merhametsizlik,zalimlik,Allahtan korkmazlık değilde nedir ...Daha yazacağım çok şey var ama yoruldum çünkü biliyorum sizler bizi asla nazari dikkate almayacaksınız boşa kürek çekmenin faydası yok ben sadece içimi rahatlatmak için yazıyorum çok bir beklentim yok..Allah ıslah eylesin,merhamet ve hidayet nasip eylesin hepinize özelliklede Enver Ören'nin hayırsız ,zulüm yapan zalim oğluna umarım insafa geli inatı bırakıp ne yapması gerektiği konusunda kulağını çeker osmanlı tokanınızı atarsınız....Allah bu Ülkeye ve vatandaşlarına Hz.Ömer adaletli,güzel ahlaklı ,hayırlı bir yönetici nasip etsin ama herhangi bir siyasi parti mensubu olmasın çünkü onlar benim midemi bulandırıyor yaşama şevkimi yok ediyorlar çünkü hepsi yalancı gözü dönmüş dünyalık hırs ve ihtirasla yüklü paragöz insanlar masum günahsız yetimin halinden anlamazlar bizlerden uzak olsunlar yeter...

7. Birisi siren uyansin mi dedi
    Yahu spekcan niye boyle seyler yaparsin yani hissiyati kuvvetli arkadaslara supriz yap dediysek boylede sey et demedik,
    Kadim dostlar soyleyin neolcak bu kriptolar ? Ihlas icin nezaman alim satim vaktidir ?
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

Mevduatı kurdan koruyorsunuz da neden ihlasın bu 20 yıllık zulmünden milleti korumuyorsunuz. Çünkü siz milletin parasını şirketlere peşkeş çekip şirketlerinizi milletten koruyorsunuz.

Sayfa 824/888 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •