Sayfa 164/888 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Pazartesi günümüz hayırlara vesile olsun..Rabbimiz olan Allah cümle müslümanları ve insanlığı Covid19 virüsünden musibetinden korusun ve kurtarsın inşha Allah..Amin..Bu gün bakalım bizim yerli MCovit19 nasıl bir strateji izleyecek temenni ederim ortağı olduğumuz şirketin hissesine sahip çıkar..Bari insanlığın sınavdan geçtiği bu günlerde titre ve kendine gel bak yarına çıkmaya garantimiz yok beddua yerine dualar almanı tavsiye ediyorum ..Beni yüzbin tl'lerce zarara sokup mağdur etmene rağmen sana doğru olan Allah yolunu tavsiye ediyorum ha gitmezde başka yola saparsan kendin bilirsin o zaman cehennem ateşin bol olsun by MCovit19.

Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Pazartesi günümüz hayırlara vesile olsun..Rabbimiz olan Allah cümle müslümanları ve insanlığı Covid19 virüsünden musibetinden korusun ve kurtarsın inşha Allah..Amin..Bu gün bakalım bizim yerli MCovit19 nasıl bir strateji izleyecek temenni ederim ortağı olduğumuz şirketin hissesine sahip çıkar..Bari insanlığın sınavdan geçtiği bu günlerde titre ve kendine gel bak yarına çıkmaya garantimiz yok beddua yerine dualar almanı tavsiye ediyorum ..Beni yüzbin tl'lerce zarara sokup mağdur etmene rağmen sana doğru olan Allah yolunu tavsiye ediyorum ha gitmezde başka yola saparsan kendin bilirsin o zaman cehennem ateşin bol olsun by MCovit19.
    Amin Sağolasın reis

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu yayin nedir ne is yapar..uctu gitti..buda dussem mi diye somurtuyo..ytd

4.  Alıntı Originally Posted by tayfur133 Yazıyı Oku
    Bu yayin nedir ne is yapar..uctu gitti..buda dussem mi diye somurtuyo..ytd
    aralarında en cok dusen ıhyay dı bu son dususte dolayısı ıle tepkısıde en sert onun oldu gorunen o ki

5.  Alıntı Originally Posted by tayfur133 Yazıyı Oku
    Bu yayin nedir ne is yapar..uctu gitti..buda dussem mi diye somurtuyo..ytd
    Ey tayfur

Yayın 1.34 idi.
    0.44 kadar düştü üçte bir üsten aşşağı %65 düştü
    Hale boş boş konuşuyorsun
    Di

6.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Ey tayfur

Yayın 1.34 idi.
    0.44 kadar düştü üçte bir üsten aşşağı %65 düştü
    Hale boş boş konuşuyorsun
    Di
    Sen dolu konusta gorek aslan

7. Sanki digerleri yukselirken ihlas yukselmis gibi bos bos konusuyon yuru lannnn

8. ihyay ın geçmişini bilen bilir. 0.30 larda 3 yıl oyaladı milleti. o zamanlar ihlas ( sözde tabi ) holding in fiyatı daha yukarıdaydı. ihyay .1.34 e giderken ihlas 0.9o larda gezindi. bunun tek nedeni k.y.yı bu ana hisseden koparamıyorlar. k.y. artık bunların gerçekten ihlaslı olmadığını biliyor fakat epey mallanmış olmalı ki çıkamıyor. ayrıca bu şirketin büyük bir bölümü de halka açık, yani k.y. da çok mal var kanaatindeyim. bu kağıtta al-sat yaparak kazanmaktan başka yol görünmüyor. Bu ihlasların tamamının borsaya girdikleri tarihten bugüne kadar ki grafiklerine bakın ne demek istediğimi anlarsınız. Diğer gazete iheva ve ihyay da k.y. kalmadı, hepsi bıkıp kaçtı. o yüzden artık fiyatını düşürmüyorlar. Bu arada ihlas finansın da tahtasının kapandığını ve yatırımcılarının bütün paralarını kaybettiklerini de unutmayın. Son olarak borsada en sicili bozuk firma diyebilirim.

Sayfa 164/888 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •