Special Days Image
Sayfa 49/888 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 7100 madde; 385 - 392 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    buralarda ne sinyalciler ne alarmcılar gördük ASUDE LER ASPİRİNLER gripinler HQ2 LAR HUŞ KUŞLAR HAMDİ LER ÇARE OLAMADILAR DÖKMEYE BİZİ HEPSİ GÖREVLERİNİ YAPTILAR GİTTİLER Mİ ? KILIK MI DEGİŞTİRDİLER ŞİMDİ BAKIYORUM TÜREVLERİ HEMENCİK TÜREDİ FORUMDA . NE YAPSAK SATSAK MI SİZİ GİDİ SİNYALCİLER ? YOKSA BUNLAR GELİNCE ALIM ALARMI MI YAKSAK GENELDE ALARM ALIM SİNYALİ VERİR BENİM İÇİN
    Aynen katılıyorum. Hele o Asude yok mu Asude... Kadın kılıklı erkek
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    buralarda ne sinyalciler ne alarmcılar gördük ASUDE LER ASPİRİNLER gripinler HQ2 LAR HUŞ KUŞLAR HAMDİ LER ÇARE OLAMADILAR DÖKMEYE BİZİ HEPSİ GÖREVLERİNİ YAPTILAR GİTTİLER Mİ ? KILIK MI DEGİŞTİRDİLER ŞİMDİ BAKIYORUM TÜREVLERİ HEMENCİK TÜREDİ FORUMDA . NE YAPSAK SATSAK MI SİZİ GİDİ SİNYALCİLER ? YOKSA BUNLAR GELİNCE ALIM ALARMI MI YAKSAK GENELDE ALARM ALIM SİNYALİ VERİR BENİM İÇİN
    ama hepsini hayal kırıklığına uğrattığımız için üzgün değiliz kudursunlar.bu sabırla isterlerse topu gelsin.
    sahte değillerse hepsi birlikte aynı anda topiğe giriş yapsınlar bakalım

3.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    ama hepsini hayal kırıklığına uğrattığımız için üzgün değiliz kudursunlar.bu sabırla isterlerse topu gelsin.
    sahte değillerse hepsi birlikte aynı anda topiğe giriş yapsınlar bakalım
    BELKİDE SN 2İLERİ1GERİ nin dedigi gibi hiç gitmemişlerdir. bukalemun misali renk degiştirme özellikleri var bu insan tiplerinin en tehlikeli model ... yazıklar olsun vebal alıp maddi menfaat elde etmek isteyenlere ALLAH ın kulu olmayıp paranın kulu olanlara kıblesi para olanlara .. unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4. Diger forumda da yukselecek diyip hedef koyanlar var..burdakiler dusecekciler ordakiler yukselecekciler..kazanan kim olacak bakalim..ytd

5.  Alıntı Originally Posted by tayfur133 Yazıyı Oku
    Diger forumda da yukselecek diyip hedef koyanlar var..burdakiler dusecekciler ordakiler yukselecekciler..kazanan kim olacak bakalim..ytd
    En iyi olan kazansın
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6.  Alıntı Originally Posted by tayfur133 Yazıyı Oku
    Diger forumda da yukselecek diyip hedef koyanlar var..burdakiler dusecekciler ordakiler yukselecekciler..kazanan kim olacak bakalim..ytd
    Ben Sendende Şüpeleniyorum ????

7.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Ben Sendende Şüpeleniyorum ????
    Ben de avukat lığını yapıyordu düne kadar

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

8. Şimdi bu çıkacakmı? İnecekmi? Bi karar verinde çayımı ona göre demleyim.

Sayfa 49/888 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •