Sayfa 767/889 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. du bakalım bu işin sonu nolcek
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

2. Günaydın s3vgili spek, kadim dostlar, bu mubarek cumanin hepimiz icin hayirlara vesile olmasi temennisiyle... ihlâsa gelince ammaaan ihlas ne olsun deyi verin hele gonlunuzd3n geceni
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Günaydın s3vgili spek, kadim dostlar, bu mubarek cumanin hepimiz icin hayirlara vesile olmasi temennisiyle... ihlâsa gelince ammaaan ihlas ne olsun deyi verin hele gonlunuzd3n geceni
    Sağolasın.Sana ve herkese hayırlı cumalar.Öngörülerimi paramparça eden müco için diyecek hiçbirşey bulamıyorum.Bugünün hatrı için kahrolsun bu düzeni kuran ve yöneten ekip.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Ben bu speğe münafık yakıştırmasın da bulunmuştum.

Düzeltiyorum. Bu ataistin önde gideni....

Ne din var ne iman.....

Ama bu dallamaya güzel bir iyilik yapıcağım.....

Filmin sonunda...

yatırım tavsiyesi değildir.
    SPKnın uygun gördüğü kuruluşlardan tavsiye alınız.

5. Birileri 55 krş tan satınca,spek abi korktu.Belki pişman olurda geri dönerler diyerek tekrar 55 krş a sundu.Aman spek abi bu kuş bolluğunda biri kaçarsa bini gelir sen rahat ol..Hem ihlasın yeni arzı ismini unuttum,varya şu milyon çivari kişinin arzına katılıp, bende alabilsem diye duğa edenlerin hepsi buraya geldi.

6. Holdingi arayıp sordum.Holdingin durumu nedir.Gayet anlaşlır bir dille,finansal durumumuzumu soruyorsunuz, daha yeni blançoları kamaoyunda paşlaştık.anlaşılmayan bişeymi var dedi.Bende sosyal medyada herkes size beddua ediyor,küfrediyor buna nediyorsunuz dedim.Holdingin dostuda var duşmanıda var.Hatta rakipleri var.biz kimin,hakkımızda ne konuştuğunu,niyetinin ne olduğunu bilmiyoruz,görmüyoruz.Bişey sormak veya öğrenmek,veya şikayet etmek istiyorsa,ulaşımımız ve iletimimişimiz gayet basittir.Kısaca kim,kimdir,nerde yazıyor,kendi nerdedir,tanımadığımız,niyetini,ismini cismini bilmediğimiz kişileri dikkate almıyoruz gibi bişeyler dedi peki dedim..

7. selamlar

Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    Holdingi arayıp sordum.Holdingin durumu nedir.Gayet anlaşlır bir dille,finansal durumumuzumu soruyorsunuz, daha yeni blançoları kamaoyunda paşlaştık.anlaşılmayan bişeymi var dedi.Bende sosyal medyada herkes size beddua ediyor,küfrediyor buna nediyorsunuz dedim.Holdingin dostuda var duşmanıda var.Hatta rakipleri var.biz kimin,hakkımızda ne konuştuğunu,niyetinin ne olduğunu bilmiyoruz,görmüyoruz.Bişey sormak veya öğrenmek,veya şikayet etmek istiyorsa,ulaşımımız ve iletimimişimiz gayet basittir.Kısaca kim,kimdir,nerde yazıyor,kendi nerdedir,tanımadığımız,niyetini,ismini cismini bilmediğimiz kişileri dikkate almıyoruz gibi bişeyler dedi peki dedim..
    selamlar
    bu adamlara ve bu bas belasi sirkete bulastigim icin oncelikle kendime kiziyorum. bu Mubarek gunde ben de beddua edecegim ama icinde benim hisselerim de var olan yine bana olacak. Allah bildigi gibi yapsin. Adamlar deve kusu misalikafalarini gommusler piyasadan bihaber yasiyorlar sanirim. butun hisseler prim yapti bu geri gidiyor. bu isi kasitli yapanlar varsa Allah belalarini versin. en sonunda bana da bedddua yaptirdilar ........

8. Yedi (7) bohçalı Hürmüz Asude,sanırım hatta eminim sana en iyi cevabı Matkap vermiştir..

Sayfa 767/889 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •