Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
Arama sonucu : 53 madde; 41 - 48 arası.

Konu: BIST ikili tepe sonrası hedef 90 bin

Alıntı Originally Posted by 10lukhisse Yazıyı Oku
    Benim iyi senaryoda hedef 90 bin,
    kötü senaryoda hedef 60 bindi.
    dip fiyatlarını haber akışları belirleyecek.
    dip 90 binde olabilir başka sayılarda olabilir.
    haberler çok yoğun
    Hisse alimlarini kademeli mi? Yapmalı yani 90 dan başlayıp 60 bine kadar kademeli mi? Almalı. Yoksa direk kötü senaryo mu beklenmeli?
    Dip oluşumunu beklemek adına 15 nisanı bekleme kararı aldım.
    Elimde hisse yok, alamasam da üzülmem.
    Sabirli olmak lazım.
    Borsa bir yere kaçmıyor. Elimde hisse olsaydı mümkün olduğunca tasarruf edip nakit TL biriktirdim. Birikmez demeyin masraflar kisilinca birikiyor az demeden biriktirmek lazim

forumlara bakıyorum, sitelere bakıyorum 100 bin belki 200 bin kişi yeni gelmiş borsaya 2-3 aylık borsa tecrübeleri ile atıp tutuyorlar. çoğu büyük zararda ama hepsinde ülkemize sahip çıkalım, destek atalım lafları. hala alım yapıyorlar.
    kim bu sürüyü borsaya soktu. ne zaman türediler...
    korkarım toparlanma daha yavaş olacak. borsa fiyatı ile ekonominin aynı şey olduğunu sanıyorlar.
    maalesef bu kişiler önce elenecek borsa sonra toparlayacak...

Bernankeyi tekrar göreve mi çağırsak ne güzel yıllardı durmadan para dağıtırdı. o paralar ile borsalar şişti, altın şişti, biz otoyol ve köprü yaptık. yandaşa peşkeş çektik. ne güzel yıllardı...

4. Doğru söylüyorsun. Ben maalesef full maldayım. Burdan zararına da satmayı düşünmüyorum. 120 lerde tepeyi bilmişsiniz, tebrikler. Bol kazançlarr dilerim. Önce sağlık dilerim
     Alıntı Originally Posted by 10lukhisse Yazıyı Oku
    forumlara bakıyorum, sitelere bakıyorum 100 bin belki 200 bin kişi yeni gelmiş borsaya 2-3 aylık borsa tecrübeleri ile atıp tutuyorlar. çoğu büyük zararda ama hepsinde ülkemize sahip çıkalım, destek atalım lafları. hala alım yapıyorlar.
    korkarım toparlanma daha yavaş olacak. borsa fiyatı ile ekonominin aynı şey olduğunu sanıyorlar.
    Para tekniği yapar.

5.  Alıntı Originally Posted by 10lukhisse Yazıyı Oku
    Twitter'da tavan analizcileri var onlar soktu

Arkadaşlar dow cuma -4 yaptı, şimi pazar akşamı açılışta bir -4 daha yaptı. Amerika'dan bir tanıdığım 170 bin dolar olan hisse portföyü 70 bin dolara inmiş. Amerikalılar zaten hep hisse alır, onlarda genel olarak fena yakalandılar. Maalesef dönüş sandığımızdan epey sonra olacak.
    Çalışıp maaş alıp yada ticaret yapıp kazanabilen nakit para biriktirmesi lazım. Az demden biriktirmek lazım.
    Şimdi piyasalarda heba olma zamanı değil ileride hisse alabilmek için, maliyet düşürmek içim tüm gücümüzle çalışıp, para biriktirme zamanı. Belki dönüş 2-3 sene sonra olacak o zamana kadar kapital birikir.

Tüyo nedir ? kimlere gelir
    https://www.youtube.com/watch?v=bl48J4mDOXQ

8. Bravo gerçekten. Adam borsa 120 bindeyken burası tepe deyip yeni hedef vermiş. Verdiği hedef de öyle 3-5 bin aşağısı değil, 30 bin aşağısı. Ben ne twitter'da ne bu forumda borsa 120000'deyken bu kadar net öngörüde bulunan görmedim. Yoktur demiyorum, ama ben görmedim. Tebrikler.
    Borsa bilgim oldukça sınırlıdır. Burada yazdığım her şey çok büyük oranda tahmin ve içgüdüden ibarettir.

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •