Sayfa 87/996 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 689 - 696 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    İş bankası ve iş yatırımla yoğunlukla çalıştığım için kesin olarak bildiğim IPV var USD ile alınabilen. Bunun dışında Yapıkredi ve HSBC'de de olması lazım diye biliyorum emin değilim. USD cinsinden alacaksanız stopaj kısmını öğrenmeniz faydanıza olabilir.
    Biz burada İşportföyün USD ile alınan fonunu konuşmuştuk hatırlarsanız.Bizim karlar orayamı gidiyor falan dediydik.Peşinden USD kısmını kaldırdılar sitelerinden.
    Bizemi kızdılar acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Eksi ne kadar büyük olursa +da o kadar büyük oluyor üstadım bu kısmı kaçıyorsunuz
    Diyorum ya eksilere takıntılıyım.Gözüm hep eksilere takılıyor.

Tcd %30 cikis yaptim.yarin duruma.gore tte girecem

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    üstad ake'yi pas geçip kub'a girdim, her gün ake'nin arkasından bakıyorum. kub'u bir türlü anlayamadım, son dağılım raporunda ereğli bile görünüyor.
    Kub değişken kategorisinde o yüzden EREGL görmeniz normal ayrıca yabancı hisse senedi de gözüküyor o yüzden ayrı tutmak lazım bizim Eurobond fonlarından

5.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Ben eurobond fonu olan Ake aldığımda rastegele alım yaptım bir bilgim yoktu.Dolar o tarihte 5.94 civarındaydı dolar bugün halen 5.94 ama fonun getirisi %3.5 olmuş heralde Cds lerin düşmesi fona yaramış.
    Bir önceki yılın tersi.
    2018'de de doların gerisinde kalmışlar bu fonlar.

Kısaca ülke risk primi düşerse bu fonlar dolara göre kazançlı, ama bir terslik olursa dolara göre geride kalıyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Biz burada İşportföyün USD ile alınan fonunu konuşmuştuk hatırlarsanız.Bizim karlar orayamı gidiyor falan dediydik.Peşinden USD kısmını kaldırdılar sitelerinden.
    Bizemi kızdılar acaba?
    Bilemiyorum ama birileri kaldırın demiş olabilir

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bir önceki yılın tersi.
    2018'de de doların gerisinde kalmışlar bu fonlar.

Kısaca ülke risk primi düşerse bu fonlar dolara göre kazançlı, ama bir terslik olursa dolara göre geride kalıyorlar.
    Bir önceki yıl PPF'lerle bankaların düşük faizinden kaçıyorduk. Bu sene değişken, hisse ve eurobond fonlarıyla

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Bir önceki yıl PPF'lerle bankaların düşük faizinden kaçıyorduk. Bu sene değişken, hisse ve eurobond fonlarıyla
    Admustafa hocam portföyünüze karışmak gibi asla olmasın ama AKE, DBH veya GPA düşünüyor musunuz acaba?

Sayfa 87/996 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •