Special Days Image
Sayfa 568/996 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Yarın borsa pozitif açılacağı kesin Nasdaq yukarıda ama yukarı trende geri döner mi belli değil orası. Petrol de biraz toparladı fiyat olarak virüs paniğini iyice fiyatladı sanırım piyasa ama bazı büyük şirketler hala kayıp açıklıyorlar karlarında özellikle çinin etkilenmesinden ötürü. Trend yukarı mı kırdı orası belirsiz. AFT veya Hisse fonlarına girsem mi kararsızım.

2.  Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Yarın borsa pozitif açılacağı kesin Nasdaq yukarıda ama yukarı trende geri döner mi belli değil orası. Petrol de biraz toparladı fiyat olarak virüs paniğini iyice fiyatladı sanırım piyasa ama bazı büyük şirketler hala kayıp açıklıyorlar karlarında özellikle çinin etkilenmesinden ötürü. Trend yukarı mı kırdı orası belirsiz. AFT veya Hisse fonlarına girsem mi kararsızım.
    Ben aft de%7 kaybettim. Uzun vadeci iseniz düşünülebilir

3.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Ben aft de%7 kaybettim. Uzun vadeci iseniz düşünülebilir
    Orası öyle zaten uzun vadede yabancı borsa fonları hep kazandırıyor orta vadeciyim o yüzen kararsızım. Nasdaq zaten 2016 yılından beridir tl bazında %200 kazandırmış. Bekleyecek sabır olsa kazanç garanti aslında.

4.  Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Orası öyle zaten uzun vadede yabancı borsa fonları hep kazandırıyor orta vadeciyim o yüzen kararsızım. Nasdaq zaten 2016 yılından beridir tl bazında %200 kazandırmış. Bekleyecek sabır olsa kazanç garanti aslında.
    En az 6 ay düşünüyorum bende

5. Fonların bu ayı kapatmak için son 3 günü kaldı, süpriz değişik fiyat ve oranlar gelebilir, dikkatle izliyoruz...

6.  Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    Fonların bu ayı kapatmak için son 3 günü kaldı, süpriz değişik fiyat ve oranlar gelebilir, dikkatle izliyoruz...
    Olurmu dersiniz gunluk 0.03 getiren
    0.07.flan gelirmi
    Daha once oldumu boyle bisey
    Fonlar kotayimi doldurur

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu adi aşı biran once bulunmali...

https://m.haberler.com/zonguldak-kut...957650-haberi/

8.  Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Yarın borsa pozitif açılacağı kesin Nasdaq yukarıda ama yukarı trende geri döner mi belli değil orası. Petrol de biraz toparladı fiyat olarak virüs paniğini iyice fiyatladı sanırım piyasa ama bazı büyük şirketler hala kayıp açıklıyorlar karlarında özellikle çinin etkilenmesinden ötürü. Trend yukarı mı kırdı orası belirsiz. AFT veya Hisse fonlarına girsem mi kararsızım.
    Abd endeksleri %1.5 yükselmişti az kaldı yine negatife geçecek, haber bekleniyor sanırım Trump reis olumlu haber vermesse Abd'nin de bizim de işimiş zor. Bu arada Brezilya endeksi de %5.23 düşmüş

Sayfa 568/996 İlkİlk ... 68468518558566567568569570578618668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •