Sayfa 101/996 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 801 - 808 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Tte bugün kamikaze dalışında reew üstad..
    Beklenen kafa üstü düşüş başlamış
    Düşsün alalım

2. Düşsün alalım kısmına bende katılıyorum ancak hangi seviyeyi alım yeri olarak belirleriz?

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    İş bankası ve iş yatırımla yoğunlukla çalıştığım için kesin olarak bildiğim IPV var USD ile alınabilen. Bunun dışında Yapıkredi ve HSBC'de de olması lazım diye biliyorum emin değilim. USD cinsinden alacaksanız stopaj kısmını öğrenmeniz faydanıza olabilir.
    Abi bozdurduk diyelim kar dolar olarak mi geri verir komple tl ye mi çevirir usd ile alim seçeneği varsa satisda dolar olarak mi geçer hesaba

4. Bende olmadığı için çok yakın takip etmiyorum. Bugun -4 yazıyor tte için.

5. Bu sabah itibariyle fonlara ve trade yaptığım hisselere satış verdim bugün ki dengesiz piyasa beni tedirgin etti. Dün Amerika + kapatırken bizim piyasaların hala sığ hareketi ve düşüş eğilimi bana 117 nin yolunun açıldığı havası veriyor.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Korono virüsü:
     Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    çin hükümet ekonomisti: Koronavirüsün çin ekonomisine etkisi sars salgınından önemli ölçüde daha büyük olabilir
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. Forumda ne kadar çok olumsuz konuşan var burayı okuyanın eli ne değişken fon ne de hisse fonu almaya gider. Ben okumayayim en iyisi😀Ben o kadar olumsuz değilim buradan bir dönerse satılan fonun geri alınmasına fırsat vermeden yükseliş başlayabilir. O yüzden Tcd, ACC, Opb ve GMA ile yola devam

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Forumda ne kadar çok olumsuz konuşan var burayı okuyanın eli ne değişken fon ne de hisse fonu almaya gider. Ben okumayayim en iyisi��Ben o kadar olumsuz değilim buradan bir dönerse satılan fonun geri alınmasına fırsat vermeden yükseliş başlayabilir. O yüzden Tcd, ACC, Opb ve GMA ile yola devam
    Benim gördüğüm bir çok tahtada kağıtlara yakınlaşma var.
    Töbe töbe töbe.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 101/996 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •