Sayfa 103/996 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 817 - 824 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Endeks 117 ye düşse elinizdeki fonun ne kadar değer kaybedeceğini düşünüyorsunuz.Yada siz tekrar alıma karar verdiğinizde sattığınız fiyatta alabilir misiniz.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu tamamen şahsi kararım kayıp kazanç bu işte ayrılmaz ikili vermiş olduğum kararın terside olabilir. Çok belirsizlik var ortamda ama ben yine işin teknik kısmına göre hareket etmeye karar verdim. Yeni maceraya altta 117 seviyeleri üstte 122 seviyelerinde devam etmeyi düşünüyorum. (Gündemde olağanüstü bir durum oluşmazsa)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    *dünya sağlık örgütü, koronavirüs salgını konusunda türkiye saati ile 19.00'da basın toplantısı düzenleyecek
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3.  Alıntı Originally Posted by md1 Yazıyı Oku
    Eğer Eurobond (döviz) fonunu döviz ile alırsanız, riskiniz fonun içeriğindeki eurobondların piyasadaki değeridir. Eğer 2018 deki gibi bir durum ile karşılaşılır, ülke cds'leri tavan yaparsa eurobond'un değeride düşüş gösterecek ve fonda eksi yazacaktır.
    ilgilendiğiniz fonun içerisindeki eurobondları öğrenip, sonra bu eurobondun tarihsel fiyat grafiğine bakıp kararınızı verebilirsiniz.
    Sayın md1 cevap verdiğiniz arkadaş ile benzer durumdayım. Yanlız bendeki döviz fonu kamu kira sertifikası diye geçiyor. Eurobond diye nitelendirmiyor. Konu hakkında bilginiz var mı?

4. Ppf önerisi olan?

5.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Ppf önerisi olan?
    Hepsi aynı bir kaç kuruş fark vardır eskisi gibi büyük farklar yok.
    FIL en yüksek görünüyor.
    Aktif bile 11,12 veriyor.
    Son düzenleme : NewsTR; 29-01-2020 saat: 17:24.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Ppf önerisi olan?
    PPF uzmanı Webster üstad idi.
    Fibanınkine bakın isterseniz
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Ppf önerisi olan?
    Ppf yerine İst fon alıyorum ben valor de yok

8.  Alıntı Originally Posted by paracantası Yazıyı Oku
    Abi bozdurduk diyelim kar dolar olarak mi geri verir komple tl ye mi çevirir usd ile alim seçeneği varsa satisda dolar olarak mi geçer hesaba
    Kâr kısmı dolar fiyatı üzerinden satış yapılacağı için haliyle dolar olacaktır. Tam olarak bilmediğim kısım stopaj kısmı. TL değer kazanırsa dolar üzerinden kazanç elde edeceğiniz için %10 stopaj kesilecektir diye tahmin ediyorum.

Sayfa 103/996 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •