Sayfa 145/996 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Az önce ufak bir miktar TCD alım talimatı verdim, zannedersem bugün de - yazacak.
    P.tesi durumu takip edip kademeli
    almaya devam edeceğim. H.sonunu ppf ye parkedip bekleyeceğim.

2. Biraz saçma bir strateji oldu ama, kalan Tİ7 'yi tamamen bozdurdum ama IPVyi bozdurmadim. Geçen sefer dolardaki % 1düşüş olduğu gibi IPV ye yansımıştı evet, ama eğer bozdurursam bu 3 gecelik boşta kalma durumunun zarari, iniş çıkışta gelicek olan zarardan fazla olur diye düşündüm toplam vadede.

3. Acc 0,04%
    eıd 1,17%
    mac 1,26%
    tkf 1,98%
    gmr 1,67%
    gl1 0,76%
    fph 0,68%
    tcd 0,44%

tkf'de şişecam ve trakyacam etkisi

4. Sn yujinin hisse tablosunun haftalık bölümünde tüm fonlar zarara göre sıralanmışlar, kar eden yok.
    Uzun süredir ilk defa oluyor bu
    Umarım aylık sıralamada böyle olmaz

5.  Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    TCD ANACM ile artıya geçti. DARDL toparlasa kendine gelecek biraz.
    DARDL tabandan tavan oldu. Bakalım etkisi ne olacak.

Dostlar, HSBC Turkiye de cikis kararini konusuyor, paralar da gitmesin elden.....

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Bende var Fatih hocam, oldukça güzel yönetilen bir fon. Portföyde tutmakta fayda var
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Ama IST te duran paraniz zaten eriyordu. TCD, hizli davranmis tabe...

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    15 bin tl lik tcd 700.000 tl lik ist nin gunluk getirisini yemis .)) atom karinca gibi
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

8.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Allah belanı versin TCD. 16 gündür bu fondayım, batırdı beni maalesef. Mecburen uzun vadeci olduk, bekleyeceğiz. Bugün mutlaka arayıp konuşacağım.
    Satış verdiniz diye biliyordum. Yanlış anlamışım herhalde. Son iki günde benim sadece 4000k mi yedi ve şutladım. her gün orantısız düşüşler bu nedir böyle anlamadım. Hisse seçimlerinde hata yaptılar büyük olasılıkla. Bir de fon büyük olunca hareket kısıtlaması oluyor. Ne demişler aza tamah etmeyen çoğu bulamaz. Sabırla elde tutulması gerektiğini söyleyen arkadaşlar var. Tamam da normal düşüş olsa tutalım ama bu nedir böyle. Nitekim düşüşde olan yine bazı fonlarım var. Onları tutuyorum. Çünkü makul oranda düşüyorlar. Bu ayki karın bir kısmını götürdü.

Sayfa 145/996 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •