Sayfa 148/996 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Tte epey düştü zaten. Yüzde 10 felan galiba

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Twitterda teknoloji hisselerini çok pazarladılar.
    Temel değerlemeden çok sapma var.
    Voleyi vuran vurdu tabii.
    Bir tanesi hesabı kapatmış kayıplara karışmış.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. tcd pörtföy yöneticileri tatile çıktı galiba.Bu hafta hiç bir pozitif katkı sağlayamadılar fona.Endeksin günü içi yönünü tahmin etmek çok zor.Küçük yatırımcılar gibi panikle hareket ettiklerini düşünüyorum.Nede olsa pörtföy büyüdü götürüsü çok oluyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Zarar çok galiba, geçmiş olsun.
    En tepeden almak iyi olmamış.
    Umarım diğer arkadaşlar da almadı.
    Deneme amacıyla bir miktar almıştım, baktım düşüyor biraz daha aldım sonuçta %7 zarardayım, neyse ki çok almamıştım. Şimdi zararına satayım mı, bekleyim mi, düştükçe alayım mı? bilemiyorum, diğer değişkenler yetmiyormuş gibi bir de o dert olacak başıma

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Deneme amacıyla bir miktar almıştım, baktım düşüyor biraz daha aldım sonuçta %7 zarardayım, neyse ki çok almamıştım. Şimdi zararına satayım mı, bekleyim mi, düştükçe alayım mı? bilemiyorum, diğer değişkenler yetmiyormuş gibi bir de o dert olacak başıma
    Volatilitesi çok aşırı.
    Bu yüzden çok temkinli olup burada hiç tanımadığımız ve bilhassa dipten alıp tepeden satan arkadaşlara kulak kapamak lazım.
    Benim durumu yazacağım birazdan.
    Bizde yalan yok olmaz zaten, diğerleri düşünsün.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Sakince beklemek en iyisi. Sattığınız anda zararı realize etmiş olursunuz. Bu arada XTKJS endeksi 4 saatlikte al verdi. Böyle giderse salı günü günlüktede al verir.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bizde yalan olmaz, zaten yalancının mumu yatsıya değil birkaç alıntıya kadar yanar.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Çin, Türkiye'den 200 milyon maske talep etti

8.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Tte epey düştü zaten. Yüzde 10 felan galiba

Seviyenin yüksek olduğunu belki 50 kere yazıldı konuda buna rağmen yüklü alan zaten risk seviyor demektir.
    Ben sembolik almıştım yüklü için bekliyorum daha aşağıda.

Sayfa 148/996 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •