Sayfa 211/996 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Petrolde 30 dolarcılar türedi.
    Çin canlanmazsa buralarda dolanır deniliyor.
    Çin bir paket açıklar düzelir herşey diye umuyoruz. Şimdilik çok küçük bir miktar dursun portföyde

2.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Merhaba,

Hangi tarihleri baz aldınız üstad ? Rakamlarda hata var gibi geldi bana.

Syg.
    Kabaca baktım üstad, aradaki fark daha fazla bile olabilir..

3. ABD ile bizim endeks korelasyonu aynı mı?

4.  Alıntı Originally Posted by verytired Yazıyı Oku
    Evet, sizin çıkışınızı ve sn burak'ın yorumunu görür görmez pzt çıkış yaptım 😁 gerçekten istikrarlı bir getirisi vardı. Umarım doğru zamanda girme şansı bulunur bakalım
    Siz daha doğru zamanda çıkmışsınız sevindim dünkü yükselişten satıldı fonunuz Umarım doğru bir karardır Şimdilik doğru gibi gözüküyor

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ziraatten yapıyordunuz sanırım işlemleri orada bazı fonların fiyatı güncelleniyor akşam kontrol edin isterseniz hesabınızı sn.memorex
    Vadeli fonlara geçişte repo oranı konusunda %4 te ısrarcı oldular ve mkk komisyonlarını astronomik köklemekten vazgeçmediler ben de çıktım.Biraz önce Ziraat'te ki hesabıma girip fon fiyatlarına baktım osd ve krc fiyatları güncellenmemiş.Neyse artık yarın sabah öğreniriz.Zaten heyecen yapacak fonlar da değil ppf den hallice fonlar sonuçta.

Opb yeniden fiyat veren var mi?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Vadeli fonlara geçişte repo oranı konusunda %4 te ısrarcı oldular ve mkk komisyonlarını astronomik köklemekten vazgeçmediler ben de çıktım.Biraz önce Ziraat'te ki hesabıma girip fon fiyatlarına baktım osd ve krc fiyatları güncellenmemiş.Neyse artık yarın sabah öğreniriz.Zaten heyecen yapacak fonlar da değil ppf den hallice fonlar sonuçta.
    Portföyünüzde olması gerekiyor sanırım güncelleme görebilmek için İsterseniz sembolik bir miktar alın Valörlü fon konusunda ben rahatım çalıştığım kurumla internet şubesi baya bir hantal ama işime geldiği için devam ediyorum

8.  Alıntı Originally Posted by MfA Yazıyı Oku
    Opb yeniden fiyat veren var mi?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Yaklaşık bir buçuk saat beklemek gerekecek sanırım yeni fiyat için %0.4-0.5 gelir diye tahmin ediyorum

Sayfa 211/996 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •