Sayfa 289/996 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by MfA Yazıyı Oku
    Aylıkta çanağı toplamış, kulbu yapıcak gibi sanki. YTD.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Günlükte çift tepe var.
    Geri tepmesin bu hayvan.
    Bence hayvan terli.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. EIC Eski Fiyat = 0,019477
    Guncel Fiyat = 0,0195199
    Fiyat Degisimi = + 0,2207 %

3.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    İnşallah öyle olmuştur. Pzt biraz daha alacağım. Mac mi Eid mi karar veremedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kararı kendin ver ama ben yazdığın gibi yaptım. Her ikisinden de aldım.

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Kararı kendin ver ama ben yazdığın gibi yaptım. Her ikisinden de aldım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Doğru ben de öyle düşünüyorum, endeks düşüyor diye fon alım veriyorsun akşam artı kapatıyor, satarken tam tersi oluyor,fonları anında alıp satmak mümkün olmuyor, işimiz şansa kalıyor çoğu zaman.
    Benim gibi genelde ekran başında olanlar için hisse alıp satmak daha mantıklı aslında. Riske fazla girmek istemediğim için %10 kadar hisse ve değişken fonlardayım, %10 kadar da hisse alıp satıyorum.
    Fakat hesaba bakınca son bir aydır fon alım satımından çok hisselerden kazanmışım. Ama yine de fon alıp satmayı bırakamıyorum onun da ayrı bir heyecanı var.
    Al sat yapacaksanız sürekli güniçi borsa takibinde iseniz neden fon alıyorsunuz ki, borsa yükselen trend de ise trend dönüşüne kadar hisse fonda kalacaksan her zaman kazanırsın, düşen kanala girmişse altın fon eurobond vs alırsın kazanırsın, ama hergün fon alıp satarsan kaçırırsınız.ben de sizler gibiyim maalesef ne zaman düşüyor diye tcd satsam hep çıkarken sattığımın üstünden tekrar aldım maalesef

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Yükseliş trendinde ben MAC düşünüyorum.
    TCD eski dinamizmini kaybetti gibi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7.  Alıntı Originally Posted by Mel1005 Yazıyı Oku
    Al sat yapacaksanız sürekli güniçi borsa takibinde iseniz neden fon alıyorsunuz ki, borsa yükselen trend de ise trend dönüşüne kadar hisse fonda kalacaksan her zaman kazanırsın, düşen kanala girmişse altın fon eurobond vs alırsın kazanırsın, ama hergün fon alıp satarsan kaçırırsınız.ben de sizler gibiyim maalesef ne zaman düşüyor diye tcd satsam hep çıkarken sattığımın üstünden tekrar aldım maalesef

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aslında öyle borsa ile uğraşırken fonlara gerek yok ama fonlarında hakkını yemeyeyim son birkaç aydır onlardan da kâr ettim, bağımlılık mı yaptı nedir az da olsa çeşit çeşit alıyorum işte, düşecek gibiyse biraz ekleme yapıyorum ama borsa artık çok çalkantılı sabah ayrı akşam ayrı fonlarında ne yaptığı belirsizleşti onun için bir süre fonlardan uzak durmakta yarar var bence.

8.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Yükseliş trendinde ben MAC düşünüyorum.
    TCD eski dinamizmini kaybetti gibi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bende cuma günü biraz Mac alış talimatı girdim. Yanına farklı bir yada iki hisse yoğun fon eklemek istiyorum ama karar vermekte zorlanıyoryum. Mps, tkf, gmr, eid .... Yoksa eşit miktarda hepsinden mi alsam?

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 289/996 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •