Sayfa 368/996 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

https://youtu.be/_fTpWL1PyCg

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. sanki tahvillerde ufak bi gevseme basladi gibi...ufaktan parça parça kvba fonlarına giriş yapayım diyorum tekrardan

3. bugün bloombergde tahvil faizlerinin yükselmesi borsayı olumsuz etkiledigini gozardı etmemek gerektigini soylediler. dolar ile borsanin kolerasyonundan cok tahvil ile borsanin kolerasyonu daha fazlaymis..

4. Eurobonds fonları yerine dövize dayalı kazanç olarak AFT yı düşünüyorum. Amerikan büyük teknoloji firmalarının hisselerini tutuyor ve getirisi güzel gibi

5.  Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Eurobonds fonları yerine dövize dayalı kazanç olarak AFT yı düşünüyorum. Amerikan büyük teknoloji firmalarının hisselerini tutuyor ve getirisi güzel gibi
    Grafigine baktigimizda bazi donemlerde sert arka arkaya dususleri mevcut o donemlerde ne olmustu acaba nereden ogrenebiliriz ? Amerikan teknoloji firmalaari sikintiya mi girmisti o donemlerde ? 8.5.2019 - 3.6.19 tarih araligi oldukca sikintili gecmis gozukuyor ayni sekilde 25.7.19 - 15.08.19 tarih araligida. Tabi uzun donemli baktigimizda getirisi oldukca tatmin edici gozukmekte. Yatirim tavsiyesi degildir.

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Grafigine baktigimizda bazi donemlerde sert arka arkaya dususleri mevcut o donemlerde ne olmustu acaba nereden ogrenebiliriz ? Amerikan teknoloji firmalaari sikintiya mi girmisti o donemlerde ? 8.5.2019 - 3.6.19 tarih araligi oldukca sikintili gecmis gozukuyor ayni sekilde 25.7.19 - 15.08.19 tarih araligida. Tabi uzun donemli baktigimizda getirisi oldukca tatmin edici gozukmekte. Yatirim tavsiyesi degildir.
    Dolara endeksli. Dolar veya nasdaq düştüğü zaman düşüyor.

7.  Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Eurobonds fonları yerine dövize dayalı kazanç olarak AFT yı düşünüyorum. Amerikan büyük teknoloji firmalarının hisselerini tutuyor ve getirisi güzel gibi
    İşinize karışmak gibi olmasın da Nasdaq tam zirvesinde şu an da, daha da yükselebilir tabi bunu bilemeyiz dikkatli olun diye söylüyorum.

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    İşinize karışmak gibi olmasın da Nasdaq tam zirvesinde şu an da, daha da yükselebilir tabi bunu bilemeyiz dikkatli olun diye söylüyorum.
    Bir düzeltme bekleniyormuş. Sonrasında yukarı yönlü hareket edecekmiş. Sabahları Şant Manukyanın videolarını takip edin.

Sayfa 368/996 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •