Sayfa 386/996 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    MAC'ta banka ağırlığı daha fazla üstadım
    İkisini birden satmayım dedim. Bir şey olur yükselir. Oyun dışı kalmayalım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    TTE satis vermeyi dusunuyor musunuz ? Teknik analiz ne gostermekte ?
    Günlükte aşırı alım bölgesinde ama daha sat sinyali yok. En azından benim izlediğim indikatörlere göre. Sanki biraza daha gider gibi

3.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    EID full satış verdim.

Neden verdin? Bende de var. Yerine ne koymayı düşünüyorsun?

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Çok iyi gitmediğini düşündüm. Hazır tte de bir ivme varken ve yakalayabilirsem kısa vadeli tte düşünüyorum.

Bu arada dün EİD den 5 milyon tl çıkış olmuş. Bununda benim çıkmamda katkısı oldu.

6.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    İçinde banka olan fonlar pek iyi gitmiyor. Şu an elimde yüzde 50 tte yüzde 25 mac var.

Valla tebrik ederim. Riskli fonlar. Bunu biliyorsun zaten. Bugün borsa 30,50 hisselerine bakıyordum. Bir de TTE fonundaki hisselere şöyle üstünkörü bir baktım. Fonun içinde aselsan hariç 30,50 endeksinden hisse yoktu. 100'e bakmadım ama olsa bile çok fark etmez. Ben şöyle bir düşünce oluştu. Bu fondaki hisselerin derinliği yok. Yükseliş ve düşüşlere sert tepki verebilirler. Yatay piyasada fon yöneticileri alış ve satış yaparak durumu artıya çevirebilirler. Nitekim yayınladığı dağılım raporunda alım ve satım diye hisseleri belirtmiş. Ama bistin topyekün düştüğü bir ortamda çok daha sert düşüşler kaçınılmaz olur. Bana göre bu nedenlerle hem artı hem de eksi tarafı var. Tabi bu görüşü çok dikkatli inceliyerek yapmış değilim. Onu da belirteyim.

Valla tebrik ederim. Riskli fonlar. Bunu biliyorsun zaten. Bugün borsa 30,50 hisselerine bakıyordum. Bir de TTE fonundaki hisselere şöyle üstünkörü bir baktım. Fonun içinde aselsan hariç 30,50 endeksinden hisse yoktu. 100'e bakmadım ama olsa bile çok fark etmez. Ben şöyle bir düşünce oluştu. Bu fondaki hisselerin derinliği yok. Yükseliş ve düşüşlere sert tepki verebilirler. Yatay piyasada fon yöneticileri alış ve satış yaparak durumu artıya çevirebilirler. Nitekim yayınladığı dağılım raporunda alım ve satım diye hisseleri belirtmiş. Ama bistin topyekün düştüğü bir ortamda çok daha sert düşüşler kaçınılmaz olur. Bana göre bu nedenlerle hem artı hem de eksi tarafı var. Tabi bu görüşü çok dikkatli inceliyerek yapmış değilim. Onu da belirteyim.
    Doğru ama iş başa düştü. Çok sevilen değişken fonumuz bile borsa yükselirken bile eksi getirmeyi başarabiliyor. Yani pek bir şey yaptıkları yok. O yüzden akarken biraz dolduralım bu arada dün tte ye 10 milyon tl giriş olmuş. Tabi yine dikkatli olmak lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Ama bir türlü düşmüyor

Tte nin artisi eksisinin bir kati
    15 gun once girmedigime pismanim

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 386/996 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •