Sayfa 439/996 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Ben iki hafta önce gidişatı görüp kademeli olarak tte ye girmiştim. İyi geldi bana. Benim tahminim büyük ralli olmadığı sürece tcd böyle gider.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Borsada ralli son 2 aydır yok ama iyi getiri veren hisse fonları var. TCD ise hergün biraz daha çamura batıyor

Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Borsada ralli son 2 aydır yok ama iyi getiri veren hisse fonları var. TCD ise hergün biraz daha çamura batıyor
    kademeli cıkıs vermeye baslayacam artık ,yukseliş trendi olursa baska fon a bakacagım .ytd

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    kademeli cıkıs vermeye baslayacam artık ,yukseliş trendi olursa baska fon a bakacagım .ytd
    Ben yüzde 75 ini satış talimatı verdim.

4. idlib konusu sıkıntı yaratabilecek gibi sanki..

5. bistten çıkmak lazım artık tadı tuzu kalmadı hem dışardan etkileniyor hem içerden etkileniyor kötü bilançolar spek hisseler endex altı hisselerde bitmek bilmeyen katliamlar düşük faizler resmen altına göm parayı bok gibi kalsın piyasa istiyorlar.

Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    idlib konusu sıkıntı yaratabilecek gibi sanki..
    Yarın bir gelişme olmaz ise cuma günü kesin dahada düşer. Biraz dışarıda beklesek iyi olacak sanki.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Yarın bir gelişme olmaz ise cuma günü kesin dahada düşer. Biraz dışarıda beklesek iyi olacak sanki.

TCD'den tamamen çıkış emri verdim. Tutar cuma günü hesabıma geçecek. Kısa vadeli olarak AES düşünüyorum, mantıklı mı sizce?

Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    TCD'den tamamen çıkış emri verdim. Tutar cuma günü hesabıma geçecek. Kısa vadeli olarak AES düşünüyorum, mantıklı mı sizce?
    Çok bilgim yok ama petrolün toparlanması için Çin in tamamen toparlanıp petrol talebinde bulunması gerekiyor diye duydum. Sanki orta vadede 5-6 ay bir getiri sağlar gibime geliyor.

Sayfa 439/996 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •