Sayfa 449/996 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Abd saflarında yer aldığımız sürece Suriye meselesi çok büyümez diye düşünüyorum asıl problem abdyi karşımıza almamak. Rusya ile işler kötüledikçe f35ler bile geri gelebilir. Bu yüzden borsada bu sebepten büyük satış beklemiyorum ben.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abd yanındayım diyor ama bir aksiyon almıyor. Zaten bir aksiyon alacak kadar askeri gücüde yok. Rusya ile en ufak bir sürtüşmede ekonomik olarak bizi epey etkiler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Muhakkak yansıması olur ama ekim ayındaki operasyonlar gibi borsaya büyük satış dalgası yaratmayacağı fikrindeyim, acc dışında hisse fona sahip değilim zaten düşmesi açıkçası işime gelir, sanki tcd alım için göz kırpmaya başladı.
     Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Abd yanındayım diyor ama bir aksiyon almıyor. Zaten bir aksiyon alacak kadar askeri gücüde yok. Rusya ile en ufak bir sürtüşmede ekonomik olarak bizi epey etkiler.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bu arada gpg dün -0,19 bugün de -0,17 getirmiş,şubat ayında mevduat kadar getiremeyebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    bu arada gpg dün -0,19 bugün de -0,17 getirmiş,şubat ayında mevduat kadar getiremeyebilir.
    Pörtföyün beşte biriyle hisse ve pair trade yatırımı yapıp zarar eden beceriksiz bir fon.Tekrar tekrar söylüyorum.Bu forumdan beş kişi bir araya gelip o fonu yönetse daha fazla kar ettirir.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    TCD'den zararla çıktım. %33 AFT, %33 DBH, %33 ACC olarak sepet düşünüyorum. Yorumlar mısınız rica etsem?

6. acc yine şaşırtmadı -0,21 tahmini -0,31 idi endeks yüksek açıp eksi kapatmasına rağmen artı getiremedi ne gün artı yazacak çözmek imkansız hisse portföyü kötü değil ama borsa artınca da şort açıp eksiye gidiyor.
    opb -0,06 yarın çıkıyorum 750 tl zararla daha fazla katlanamayacağım yine eksi gelmiş.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    acc yine şaşırtmadı -0,21 tahmini -0,31 idi endeks yüksek açıp eksi kapatmasına rağmen artı getiremedi ne gün artı yazacak çözmek imkansız hisse portföyü kötü değil ama borsa artınca da şort açıp eksiye gidiyor.
    opb -0,06 yarın çıkıyorum 750 tl zararla daha fazla katlanamayacağım yine eksi gelmiş.
    hocam sepetinizde hangi fonlar var?

8.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    hocam sepetinizde hangi fonlar var?
    acc,opb,eib,aes,ppf vardı

dün aes petrol fonundan bugün de eib fonundan çıktım

yarın opb satış gireceğim acc biraz daha şans tanıyacağım gibi.bir süre izlemedeyim açıkçası hangi fona el atsak eksi yazıyor en azından ppfde dursun.

Sayfa 449/996 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •