Sayfa 486/996 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586986 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    İşimiz zor. Güzel bir sepet yapmak lazım. Sepetin içine fazla hisse koymamak lazım herhalde.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zor bir hafta oldu. Önümüzdeki haftanın da kolay geçeceğine dair pek bir işarette yok sanırım.

2. Panik gercekten zarar ettiriyor. Dun panikleyip TTE ye satis talimati vermistim. Kardan zarar ettim. Keske bugun satis verseydim dun panik yapmayip. Neyse bu da ders oldu. MAC ve GMR gibi Hisse yogun fonlardan ayrilmamistim dun satis verseydim zararimin buyuk olacagini dusunerek. Anladigim kadariyla Eldeki fon paylarimizi tutabilmek onemli ve bunun icinde celik gibi sinirler lazim panik yapmamak icin

3. EIB kuzumuz bizi yine üzmedi

4. EIB için yeni fiyatımız: 0,062362

5.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    EIB için yeni fiyatımız: 0,062362
    Getirisi kac olarak gorunuyor

6. ZPC için yeni fiyatımız: 1,869837

7. Fonları kısa vade yani günlük olarak düsünmemek gerekiyor fonlar uzun vadeli yatırım arıcı olarak portfoyde bulunmasi lazim..

8.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Panik gercekten zarar ettiriyor. Dun panikleyip TTE ye satis talimati vermistim. Kardan zarar ettim. Keske bugun satis verseydim dun panik yapmayip. Neyse bu da ders oldu. MAC ve GMR gibi Hisse yogun fonlardan ayrilmamistim dun satis verseydim zararimin buyuk olacagini dusunerek. Anladigim kadariyla Eldeki fon paylarimizi tutabilmek onemli ve bunun icinde celik gibi sinirler lazim panik yapmamak icin
    Bu şekilde düşüncenin sonu yok öğleden önce satış verdiğimizde o günün sonunda öyle bir düşme olacağını bilemezdik. Ek olarak bugünde düşme olabilirdi yada pazartesi günü bir düşüş gelebilirdi de 2 güne yayılan bir düşmede olabilirdi. Bunu dün öğleden önce görmek zordu ama şimdi duruma göre tekrar girip yukarı trende girebilirsiniz olursa.

Sayfa 486/996 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •