Sayfa 502/996 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yabancı hisse senedi fonu almayı düşünenlere Şant Manukyan Soldan bir cisim yaklaşıyor diyor.
    "Ve piyasa bunu fiyatlamis degil. Ilk ekte gordugunuz uzere cuma gunu gelen satislarla S&P 3350 desteginin altinda kapandi ve bir duzeltmeye karsi savunmasiz durumda. Short gitmek icin iyi bir seviyede oldugumuzu dusunuyorum, yarin seviye ve stop paylasarak daha netlestirecegim. "
    Belliydi zaten. Bir süredir söylüyordu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Bu hafta yine düşüş olur herhalde bir yandan virüs olayı bir yandan suriye gerginliği, nasıl bir strateji belirleyeceğimizi şaşırdık. Hisse ve değişkenlere satış mı verip düşünce mi alalım, hiç ellemeyip düştükçe takviye mi edelim, karmakarışık bir durum fonlardan %5 civarı zarar var. Bu arada ppf de duran miktar ile döviz veya altın fonu mu alayım olar mı çıkar bilemedim. İyice karmaşık hale geldi bu fon olayı.
    Akşam saatlerinde altın fiyatlarını ve yurt dışı piyasalari izlemek lazım virusun Avrupa da yayilmasi kötü oldu bizim için. Yarın duruma göre Eib hariç elimdeki değişken fonları elden çıkarıp Nisan ayina kadar Ahu, Osd gibi fonlarda geçirmeyi düşünüyorum

3. EIB'de herşey BLCYT'ye bağlı ve bu hisse aşırı derece yüksek durumda.
    Bu hissenin geleceği çok önemli EİB için.
    En tepe noktasında olan bu hisse düşüşe başlarsa EİB ne olur tahmin edemiyorum.Bir çözümleri vardır herhalde.

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    EIB'de herşey BLCYT'ye bağlı ve bu hisse aşırı derece yüksek durumda.
    En tepe noktasında olan bu hisse düşüşe başlarsa EİB ne olur tahmin edemiyorum.Bir çözümleri vardır herhalde.
    Hisse senedi oranı çok düşük değilmiydi

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    EIB'de herşey BLCYT'ye bağlı ve bu hisse aşırı derece yüksek durumda.
    Bu hisseyi ısrarla aylardır tuttuklarına gore bir bildikleri vardır diye düşünüyorum. Sirket geçen seneye göre karını ikiye katlamış hedefleri büyük ve f/k da pahalı sayılmaz. Bir süre daha devam etmeyi düşünüyorum. İnşallah sonu Tcd gibi olmaz😀

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yabancı hisse senedi fonu almayı düşünenlere Şant Manukyan Soldan bir cisim yaklaşıyor diyor.
    "Ve piyasa bunu fiyatlamis degil. Ilk ekte gordugunuz uzere cuma gunu gelen satislarla S&P 3350 desteginin altinda kapandi ve bir duzeltmeye karsi savunmasiz durumda. Short gitmek icin iyi bir seviyede oldugumuzu dusunuyorum, yarin seviye ve stop paylasarak daha netlestirecegim. "
    Soldan geliyorsa sağ taraf boştur belki ordan kaçar.

ABD endekslerinin aşırı derecede yükseldiği söyleniyordu .
    Cuma günü düşüş başladı.
    Virüs işi zıvanadan çıktı.
    Hiçbirşey öngörülemez oldu.Ama düşüş devam eder gibi.

Bu arada ons 2000 yolculuğuna mı başladı acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Akşam saatlerinde altın fiyatlarını ve yurt dışı piyasalari izlemek lazım virusun Avrupa da yayilmasi kötü oldu bizim için. Yarın duruma göre Eib hariç elimdeki değişken fonları elden çıkarıp Nisan ayina kadar Ahu, Osd gibi fonlarda geçirmeyi düşünüyorum
    Şimdi altın almaya kalkarız aşı bulundu derler oradan da darbe yeriz, ben de değişken ve hisse fonların bir kısmını satıp düşüş olursa alttan alayım diyorum, eib ve eic bu düşüşe iyi dayandı satayım diyordum sonra vazgeçtim.
    En iyisi öyle herhalde ağırlıklı olarak borçlanma fonlarında kalmak, yine ppf den iyidir. Fazla da karıştırınca içinden çıkılmaz hale geliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Hisse senedi oranı çok düşük değilmiydi
    Hisse %7
    Bu %7'nin %6'sı BLCY

Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Bu hisseyi ısrarla aylardır tuttuklarına gore bir bildikleri vardır diye düşünüyorum. Sirket geçen seneye göre karını ikiye katlamış hedefleri büyük ve f/k da pahalı sayılmaz. Bir süre daha devam etmeyi düşünüyorum. İnşallah sonu Tcd gibi olmaz��
    Valla BLCY'nin geleceğini bilemem ama grafiğe göre aşırı yükselmiş gibi.
    Hisse işini bilenler daha iyi yorumlar belki.

Sayfa 502/996 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •