Sayfa 511/996 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Borsanın düşeceği haftada GPG %8-10 hisse senedi almış. Borsa çıktığı zaman da azaltmışlardı. Bu fonu yöneten kişi zerre anlamıyor bu işten ve çok kötü yönetiyor fonu. Habire de reklam yapıyor, karşı çıkan olursa engellerim diye tehdit ediyor twitter'da.

2. Daha sırada Türkiye'de Corona virüsü vakaları görülme riski var borsa dan kaçıyorum

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

3. Strateji belirleyip, stoplara bağlı kalarak borsa fondan çok daha risksiz..Çünkü hareket kabiliyeti çok daha yüksek..
    İyiki bu süreçte fonda yakalanmadım..Stoplarıma sadık kalarak, kardan zarar ettim en azından..
    Piyasa çok kırılgan, inşallah kısa zamanda toparlar; aksi durumda fonda kalanlara çok büyük zarar verir bu piyasa..

4. Ben aes fonuna perşembe günü sabahtan satış girmiştim yarın para elime geçicek fakat bu sabah ki fiyattan mı geçecek ? Bilgisi olan var mı bu konuda ? Yatırımcı formunda talimatı verdikten sonraki ilk fon fiyat hesaplamasında çıkan fiyattan satılır diyor yani bu sabah ki oluyor değil mi ?

5. Cuma fiyatıyla satar yarın hesaba geçer.
     Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Ben aes fonuna perşembe günü sabahtan satış girmiştim yarın para elime geçicek fakat bu sabah ki fiyattan mı geçecek ? Bilgisi olan var mı bu konuda ? Yatırımcı formunda talimatı verdikten sonraki ilk fon fiyat hesaplamasında çıkan fiyattan satılır diyor yani bu sabah ki oluyor değil mi ?
    SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Cuma fiyatıyla satar yarın hesaba geçer.

Saolun bilgi için doğruysa harbiden ucuz yırtmışım bugün petrol %4 düştü.

Virüs ile ilgili ortaya çıkan durum sebebiyle FED’in Mart ayında faiz indirimine gidebileceği konuşuluyor!

8. Arkadaşım da perşeöbe satış verdi cuma fiyatından hesabına salı geçti, petrol benim tek kurtarıcım oldu şu dönemde biraz daha düşerse yeniden almayı düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Saolun bilgi için doğruysa harbiden ucuz yırtmışım bugün petrol %4 düştü.

Sayfa 511/996 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •