Sayfa 517/996 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. BİST gene insaflı davranmış

Avrupa'da -4'ler var.
    ABD toptan çöküyor.Nasdaq -3,5.

Alıntı Originally Posted by buskas Yazıyı Oku
    15 günde bir değerleme fiyatı belirleniyor bu fiyat tefaş'tada görünüyor. ( fondan fon'a değişiyor benim fon OSH bazı serbest fon'larda 2-3 günde bir tefaş'ta görünüyor fiyat )
    giriş çıkışlarda 15 günde bir.
    haftada birde sadece fon sahiplerine rapor olarak bildireceklerdi o haftanın performans raporunu gelen giden bir şey yok, sordum gelirse emailinize gelir dediler sanırım gelmiyecek çok serbest fon anladığım kadarıyla

sanırım 1 haftalık periyodta iyi bir eksi geldi bu yüzden rapor çıkartmadılar ürküp kaçmasınlar diye.
    Bende gittim hesap açtım. Çarşamba itibariyle bende IAR ve IIS ile devam edeceğim. Giriş çıkışlar haftada bir kez salı günü. Saklamacı banka İş Bankası. Fiyatları her gün hesaptan kontrol edebiliyorsunuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    webster hoş geldin aramıza tekrar
    Hb ustadim
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    KUB için yeni fiyat nedir?

5.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Bende gittim hesap açtım. Çarşamba itibariyle bende IAR ve IIS ile devam edeceğim. Giriş çıkışlar haftada bir kez salı günü. Saklamacı banka İş Bankası. Fiyatları her gün hesaptan kontrol edebiliyorsunuz.

fon getirisi güzelde neden haftada 1 açıklanıyor merak ettim

Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    TCD +0.5 Yapar mı acaba ?
    Neye poz actilar belli degil
    Eger dususe actilarsa arti 1 dahi getirebilir
    Umarim onsa acmamislardir ons saldi kendini

7.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku

hayırlısı olsun. serbest fon'lar çoğalıyor zamanlama olarakta iyi bir yerden gireceksin endeks tam düşmüşken.

haftada bir giriş çıkış , direkt banka üzerinden görmen bu açılardan daha iyiymiş istanbul portföy serbest fon'ları.
    bir süre osmanlı OSH ile devam edicem bakalım durum ne göstericek , ileride bende belki IAR'a geçebilirim.
    bu hafta sonu değerleme fiyatı belirlenicek ne gelicek merak ediyorum.

8. Dünya borsaları bu kadar negatif giderken bist'in tekrar çıkışa geçmesi zorlaşıyor sanki.

Sayfa 517/996 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •